Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzből tudnék új...

Mennyi pénzből tudnék új életet kezdeni, Londonban (vagy környékén)?

Figyelt kérdés

17 éves Lány vagyok,végzettségek nélkül, alapszintű angol nyelvtudással, menni akarással, kitartással és energiával!

A családi helyzetem miatt sürgős lenne elszöknöm itthonról!

Tudom, hogy így nem tudnám befejezni itthon a középiskolát és azt is, hogy nem játék egy ilyen terv. De úgy gondolom, ha valamikor lépnem kell, akkor az most van. (máskülönben belenyugszom a mostani helyzetembe, és egy életre megbánom, hogy nem léptem, mikor még meg volt bennem az 'menni akarás')

Kérdésem első körben az lenne, mennyi pénz lenne szükséges ahhoz, hogy tudjak hol lakni, ki tudjak menni?

Másodszorra, hogy állást, ezekkel a feltétel kaphatnék? (ha igen, kb. mennyi fizetésre számíthatok)

Lenne esélyem egyedül, Nőként elindulni, vagy ajánlott egy útitárs?

Volt valaki hasonló helyzetben? Szöktetek már el?

Londonban, (Angliában) élők hozzászólásait, javaslatait is nagyon szívesen olvasnám!


Kérlek benneteket, csak akkor írjatok, ha nem tartjátok lehetetlennek a dolgot és nem lebeszélni akartok Róla.


Előre is nagyon köszönöm!


2012. ápr. 4. 13:52
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én is voltam szökés közelbe, de maradtam, hogy ne tegyek keresztbe olyannak , aki nem tehet arról, hogy padlón vagyok, hogy rossz. Voltam olyan helyzetbe, amikor angolul kellett beszélnem, külföldön ,egyedül. Nem túl nehéz, egyszerűen meg fogod oldani ;) Önállóságod megvan, kitartás és merészség is. Barátok? Jelenlegiektől messze, az újjakhoz közel lennél.

Csak Londont nem értem. Vonzó és nagy város, de a világ egyik legdrágábbja is. Nem a legkönyebb uti cél. További hasonlóság, hogy 17 vagyok, habár nem lány. Az uti társ személye, csökkenti annak a lehetőségét, hogy megismerj valakit az út közbe. Azonban biztonságot ad az utazáshoz, és szórakoztató. Habár amikor oda érsz, lehet , hogy a helyiek érdekesebbek lesznek mint az akivel utaztál.

Lebeszélni? Soha! De néha a beszéd, is lebeszéd.

Hogy mit gondolok a lehetetlenről?

" Hogy sosem szabad azt mondani egy kisgyermeknek, hogy az álmok balgaságok: tragédia lenne, ha ezt elhinné."

Coelhot idézném.

Ha arra vagy kíváncsi , milyen az élet külföldön. Ismerek egy blogot, esetleg segíthet:

[link]


ui: nem tudom te, hogy vagy vele...de nagy ritkán jó lenne beszélni. :)

2012. nov. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a blogot!

Van közöd hozzá? (Csak mert hasonlóan fogalmazol, mint a blogot író illető. :) )

Más helyzetben van a srác egyértelműen, de ettől függetlenül nem rossz.

Még az is lehet követni fogom...

2012. nov. 26. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!