Kezdőoldal » Utazás » Európa » Még sosem voltam külföldön,...

Még sosem voltam külföldön, most megyek először, nyáron: Budapestről indulunk, busszal megyünk, étkezés megoldva. Egy napot töltünk Brüsszelben, egyet Párizsban, és 4-et Londonban, és környékén. Mennyi pénzt vigyek?

Figyelt kérdés
Nem vásárolni megyek, esetleg szuvenírt szeretnék venni. A jegyek kis része benne van az utazási árban, de sok nincs, azok fakultatívak, de úgy gondolom, hogy ha már megyek, akkor mindent megnézek/kipróbálok. Szeptember környékén számoltuk, akkor CSAK a fakultatív jegyek árának összege átváltva forintba durván 16 ezer volt. Mennyi pénzt vigyek, ha minden hol szeretnék venni egy kis apróságot, és a jegyek árát is vinni kell? Nem kell külön euróban és fontban írni, csak magyar forintba mondjátok, Ti mennyit vinnétek. :D
2009. ápr. 21. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
szia. én 2 éve voltam ugyanilyen programon, mint te, akkor vittem ha jól emlékszem olyan 50.000 ft-ot, mert minden le volt zsírozva csak a kaját kellett fizetnünk néha meg a programokat, én kijöttem belőle ajándékokkal is. Érezd jól magad:)
2009. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attol függ hogy mennyi jegy van benne az útban, és hogy pl tömegközlekedést használtok-e majd amit nektek kell fizetni.

Londonban éltem fél évet és nagyon drága, egy kisebb szendó is drága, a belépöjegyek meg a tömegközlekedés is egy kisebb vagyon.

èn tuti 50000 ftkp-t vinnék de egy dombornyomott bankártyán még 50000 ft-t tartanék. Ha minden belépöjegy benne van az útban akkor 50-böl böven kijössz, de ha nincs azért nem árt tartalék.

2009. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!