Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudom Angliában elkerül...

Hogyan tudom Angliában elkerülni a nagy pókokat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ott élnek az itteninél jóval nagyobb házipókok a lakásokban, nekem meg pókiszonyom van. Emiatt nem hagynám ki az utat, viszont rettegek attól, hogy éjjel arra ébredek, hogy mászik rajtam, vagy szemezik velem. Sajnos a szállást nem tudom megválasztani, mert ismerőshöz megyek vidékre családi házba.


Van-e valami jó módszer, hogy arra a pár napra, amíg kint vagyok elkerüljem a pókokkal való éjszakai találkozást?


2012. febr. 16. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk takarítással? Szekrény mögött, sarokban. ágy alatt... le kell törölni a pókhálót... befújni a sarkokat pókírtóval ... Ha nem is végleg, de arra a pár napra eltünteti őket. Kérd meg az ismerőst, hogy tegye meg ezt neked, mire mész.

Amúgy én 8 hónap alatt, csak 2 nagy pókkal találkoztam. A többi pici volt és ártalmatlan...

Viszont eleinte tele volt csípésekkel a lábam... nem tudom pókok voltak-e vagy mik... de már nincsenek.

2012. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Amikor kijöttünk, rögtön megcsípte egy ilyen pók az öcsém lábát. Ott, az előző lakásunkban nem is láttunk pókot, de mióta házba költöztünk, hetente legalább kettő óriással találkozunk. A takarítás sem segít, még csak hálót sem találtunk.A leggyakrabban a fürdőben és egyéb nedves-párás helyeken tűnnek fel. Idáig kettőször kergették ki a zuhany alól a bőgő öcsémet. Annyit tudsz, hogy mindig figyelsz, hogy jön-e egy.
2012. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!