Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudom Angliában elkerül...

Hogyan tudom Angliában elkerülni a nagy pókokat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ott élnek az itteninél jóval nagyobb házipókok a lakásokban, nekem meg pókiszonyom van. Emiatt nem hagynám ki az utat, viszont rettegek attól, hogy éjjel arra ébredek, hogy mászik rajtam, vagy szemezik velem. Sajnos a szállást nem tudom megválasztani, mert ismerőshöz megyek vidékre családi házba.


Van-e valami jó módszer, hogy arra a pár napra, amíg kint vagyok elkerüljem a pókokkal való éjszakai találkozást?


2012. febr. 16. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni ..ennyi.Én itt élek kint 6 éve.Tavaly egy nagy pókot elkaptam a lakásban és kivittem.Gondoltam végre megszabadultam Anglia legnagyobb pókjától.Utána 2 hétig állandóan hallottam a hatalmas pókok szaladgálását a linóleumon.Legalább 6 pókot vittem ki.Azóta egy pókot sem láttam..

Szóval nem kell aggódni,mert ha vannak is,csak éjszaka vagy hajnalban jönnek elő,és jobban félnek mit te tőle.(hozzáteszem,hogy én rettegek a pókoktól)

Ne foglalkozz vele,ne járjon az agyad a pókokon,és kellemesen fogod magad érezni.

üdv

2012. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
még valamit.Éjszaka nem fognak rád mászni,mert ha elő is jön akkor "Vadászni" megy.Elkapja a kisebb pókokat,rovarokat.Végül is hasznos egy állat,és hidd el nekem,messziről elkerüli az embert.
2012. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy légycsapót vigyél magaddal.

A pókra is jó, sőt jobb a találati statisztika.

2012. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem sajnos már csípett meg pók!

Éjjel ereszkedett az arcomra és a csípésre riadtam fel.

Alaposan bedagadt.


Amúgy a statisztika szerint, mindenki lenyel az élete során néhány pókot álmában.

Te is!

2012. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én valamelyik este egy hatcentis pókot találtam a szobában, lecsaptam és ennyi. Az nem érdekel, éjszaka amíg alszom mit csinálnak, de amikor ébren vagyok, ne randalírozzon itt nekem semmi a szobámban. Egyébként hónapok óta itt lakom és ez az egyetlen egy nagy pók amivel találkoztam, ezen kívül meg volt még egy kisebb (aminek ilyen hosszú, vékony lábai vannak... nem jut eszembe a neve), és ennyi. Vizsgáld át a szobát mikor megérkezel + ne nyiss ablakot.
2012. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de nem tudjátok mi annak a póknak a neve? szívesen rágugliznék.
2012. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a nevét nem tudom, de ezt találtam ami külsőre hasonlít arra ami itt járt egyszer. De ez talán kisebb, nem? Vagy mit ír a méret résznél? [link]
2012. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
[link] Vagy ez az amire azt írja hogy nagyobb, de még ez is kicsi szerintem, ami itt volt annak a teste is nagyobb volt, úgy emlékszem.
2012. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a hosszú lábút hívják kaszáspóknak?

[link]

2012. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Arról a pókról beszélünk ami csak Angliában honos.

Ez pedig a giant house spider..Óriás házipók.

Találkoztunk vele párszor,és mindig meglep,hogy egy ekkora pók miképpen tudja 2 férfi (a párom és a fiam) bátorságát elvenni.Annyira paráznak tőle,hogy addig mozogni sem mernek a lakásban amíg el nem kapom a szerencsétlen pókokat-

Erről apókról beszélek.

[link]

[link]

megerősítem,hogy tényleg ekkorák..De ártalmatlanok..

Hatalmasak,iszonyú gyorsan tud futni.

39/N

2012. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!