Kezdőoldal » Utazás » Európa » A nyáron Görögországba utozom...

A nyáron Görögországba utozom nyaralni. Van valamilyen hasznos tippetek, infótok a számomra az előkészületekkel, vagy az otttartózkodással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 19:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Attol függ görögbe hova mentek ugyanis minden tájra más jótanács vonatkozik! Már szinte görögországot körbejártam és tudok jó pár dolgot,de az sem mindegy,hogy aparmanba mentek önellátóba vagy hotelba teljes ellátásért!?
2009. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nei Poriba megyek, apartmanban fogok megszállni, és önellátó lesz.

Előre is köszi!

2009. jún. 1. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jujj... Nei Poriba csak autóval érdemes menni, mert így elég drága muri lesz, meg hát elég uncsi is. Tapasztalat. Bár nem tudom, hogy mire vágysz, bulira, vagy pihenésre. Mert ha bulit akarsz, akkor azt ott nemigen fogod megtalálni. :S

Egy biztos: matracot, napernyőt ne vigyél, ott olcsóbban megkapod.

2009. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen én is ott voltam 4 éve, gyönyörű hely. Itt voltam először tengernél.
2009. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak, Attól is függ hogy mikor megy én Júliusban voltam. 3. válaszoló voltam
2009. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
1. kérdező!Nei porin voltam tavaj! 18 óra busszal, apartmanba mentek akkor olyan dolgokba gondolkodj,hogy ne kelljen főzi ott, itthon főzz le mindent amit akartok enni és fagyazd le ott meg 1estével elöbb tedd a hűtőbe es amikor enni akarjátok csak fel kell melegítened! Pl:csilis babhoz a husit készitsd el itthon fagyazd le ott pedig mehet hozzá a konzerv kukorica és a bab+ csilis bab alap por! Drágaságra annyit tudok mondani,hogy 1+1/2 * drágább mint itthon, pl: tej:2,5 EU! Sok finom süti és pékáru van! koktétos hélyek legalább 5-6! Nagyon tuti a Gyiros 2,5 EU! Nem tul nagy a hely de este nagy élet van! A medúzákra figyelni kell mert azért sok van!
2009. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát nea pori nem a legjobb hely...de ha nyugodtságra vágysz akkor mindenféleképp.ha másban tudok segíteni írj nyugodtan,9 évig éltem kint,görögül is beszélek,szoval írj..
2009. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is tavaly voltam ott.

Fiatal csaj vagyok, de nem ucnsiztam, társaságtól is függ, és gondolom a kérdező is a barátaival megy kb.

Medúzával én nem találkoztam.

De görög pasikkal igen, nem volt unalom :D :$

A nyugalompedig külön jó volt, egész nap csak barnulni, és feküdni, stb...:)

2009. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!