Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az aupair-world. Net-tel...

Az aupair-world. Net-tel utazott már valaki Angliába dolgozni?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok? Ha regisztrálok a honlapon, akkor a családok fognak keresni engem, vagy nekem kell írogatnom nekik? Ahol feltétel, hogy előtte már kell lennie au-pair-es gyakorlatnak, ott ezt mennyire veszik komolyan? Bármilyen tapasztalatra kíváncsi vagyok, akár más cégekkel kapcsolatban is. Akár itt, akár privátban.

Köszönöm szépen!


2012. jan. 12. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te is kezdeményezhetsz a neked szimpi családoknál, de téged is biztos fognak bejelölgetni családok. Mert ez olyan, mint az iwiw, ha szimpi egy család, "bejelölöd" (contact), arról ők kapnak egy értesítést és eldöntik, hogy érdekled őket, vagy nem. Ha igen, akkor fel tudjátok venni egymással a kapcsolatot.


Ugyanígy ők is be tudnak jelölni téged, te arról levelet kapsz, és a profiljukat megnézve eldöntheted, hogy érdekel, vagy nem.


Ahol kell előzetes tapasztalat, ott általában ragaszkodnak ehhez, de azért ha nagyon szimpi a család, érdemes megpróbálni, hátha..


Kérdezz nyugodtan! :)

2012. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vigyázz azért ezekkel az oldalakkal mert rengeteg csaló is van, akik minden földi jót ígérnek nagyon jó fizetéssel csak aztán valamilyen ürüggyel pénzt akarnak tőled...én mikor regisztráltam havonta kaptam 3-4 ilyen megkeresést. soha ne fizess seninek pénzt, bármit is mondanak. a repülőjegyed vagy te vedd meg vagy ha ők veszik akkor nem neked kell fizetni.
2012. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Áááá pénzt azt soha nem küldenék előre. Főleg nem tök ismeretlennek. (meg ha annyi jót ígérnek, akkor miért is lenne szükségül előre pénzre..)

Köszi a figyelmeztetést! :)

2012. jan. 13. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos az egyik ismerosomet igy ätvertek. pedig egyetemet vegzett no..nem is ertem hogy lehetett ennyire naiv. na mindegy csak azert irtam mert biztos te is kapsz majd olyan leveleket amiben minden tokeletesen hangzik (anya, apa orvos, alig kell dolgozni megis sokat fizetnek...stb stb) es persze nem az elso levelben irjak a penzt hanem mindig jon valami urugy, jah es meg abbol lehet eszrevenni az ilyen kamu ajanlatokat hogy nem tokeletes angollal irjak.
2012. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az én angolom sem tökéletes. Sőt.. :S

De tőlem pénzt nem fognak látni az biztos. :)

2012. jan. 13. 18:59
 6/6 anonim válasza:

Szia! Én ezt az oldalt ajánlom !


[link]

2012. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!