Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsbe szeretnék eljutni....

Bécsbe szeretnék eljutni. Mivel érdemes?

Figyelt kérdés

Leginkább a vasútat néztem, 29 eurótól vannak jegyek oda-vissza, és állítólag ezek a helyi közlekedésre is jók. Tudtok ebben nekem segíteni? És ha leszállok a pályaudvaron, hogyan tovább? Taxi, vagy metró, villamos??

Köszi


2009. máj. 18. 18:38
 1/6 anonim válasza:
nekem magyar igazolvagyom van , mert erdelyi vagyok , ezert nekem vonattal a legolcsobb , de szerintem magyar igazolvany nelkul is vonattal a legerdemesebb:)
2009. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ööö :D magyar vagyok, de szerintem ez lényegtelen!
2009. máj. 18. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az OrangeWays járatokat ajánlom! Olcsóbb...


www.orangeways.com

2009. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja most nézem, hogy ha 29 euro akkor max pár forinttal olcsóbb..:))
2009. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Busz is megy, egy héten 42-szer Budapestről (Volán).

Az ára 3900 Ft (retúrban). Tehát jóval olcsóbb, mint a vonat.

2009. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

17:10-es!

Előtted levő vagyok. Te ezt a 3900-at úgy érted, hogy egy irányba ennyi ha retúrt veszel, vagy össz???? Mert ha egy irányba akkor nem olcsóbb... Ha meg retúr ennyi, akkor nem kötözködésből írom, de adnál egy linket? Már teljesen kiveséztem a Volán oldalát, hogy mire gondolhatsz, de én sehol nem találok ennyiért retúr jegyet. Tényleg érdekelne, mert én is mennék majd a közeljövőben. Köszi!

2009. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!