Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki mit tud Lloret de Mar-ról,...

Ki mit tud Lloret de Mar-ról, mit érdemes megnézni, és hogyan lehet oda eljutni, ha már ott vagyok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lloret de Mar-ban semmi érdekes látnivaló nincs, ugyanis egy üdülőváros. Régen halászfalu volt, aztán a turisták egyre nagyobb megjelenésével kinőtte magát, és terjeszkedett!

Azt tudom, hogy a helyi lakosság száma viszonylag alacsony, viszont szezonban kb. a 10szeresére nő.

Szállodák, diszkók, ezek vannak ott.

De ajánlom a szomszédos Tossa de Mar-t, ahol van egy kis vár....és bár én régen voltam ott, de az sokkal kisebb, hangulatosabb városka volt, mint Lloret.

2010. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Menj át Barcelonába, ami Lorrettöl kb 10 kilométerre van a tengerpart mentén délnyugat felé!


Ott érdemes megnézni a Sagra de familiát, a szines szökőkutat, és még egy csomó mindent ;)


Egyik ismerős az Aquarénában dolgozik delfinidomárként (Nico) :P


Amúgy fapadossal lehet oda eljutni, foglalási időtől függően 15-30 a jegy, ha már egy hónappal előtte foglalod akkor kb csak 15, de ahogy fogy a hely a gépen, úgy drágul..



Jó utat ;)

2010. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Azért az a 10 km kicsit kevés lesz, Barcelona legalább 70 km-re van Lloret-től!
2010. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy üdülővároska, de azért én imádom.Minden nyáron ott dolgozom:)

Meg lehet nézni a Jardín santa Clotilde-t és én szeretem a sétálóutjáját is.

És megéri elmenni Tossa-ba mert az egy kicsit nyugisabb és egy gyöngyszem.Nézd meg ott a várat!!


Egyébként ha egy kis túrára vágysz LLoretből a kastélytól indul egy hegyi út(szépen ki van építve, biztonságos) el lehet menni Tossa de Mar-ig.Kb 30perc.És gyönyörű onnan a kilátás!!!!


Jó utat:)

2010. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, szeretnék minél több mindent látni.
2010. jún. 4. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!