Kezdőoldal » Utazás » Európa » (Svédo. ) Göteborgból Malmöbe...

(Svédo. ) Göteborgból Malmöbe hogyan érdemes eljutni? (olcsó, egyszerű. )

Figyelt kérdés
Göteborg mellett lakom pár hónapig, a nyáron pedig haza szeretnék menni. Úgy tűnik egyszerűnek, ha Malmöből elrepülök Prágába, és onnan stoppolok.. :) Ez így egyszerű, de G-M között baromi dárga vonatot találtam csak..
2010. máj. 10. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Göteborgból van közvetlen járat Budapestre.

Méghozzá fapados.


Ennél olcsóbb megoldást nem tudsz kitalálni...

2010. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A wizz air-nek jön haza közvetlen járata Budapestre. Ezt a dátumtól függően ki lehet hozni (egy útra) 10-20 ezer ft-ból, drágábban nem nagyon érdemes jegyet venni, ha csak nem muszáj. De jön Malmöből és Stockholmból is. Én pl amikor mentem 8 ezer ft-os jegyet sikerült kifognom, tehát bármi lehetséges! :) Ha rugalmas vagy időpontokkal, akkor főleg!

Ha türelmes vagy, akkor busszal is jöhetsz Göteborgból jön Student Agency, Brnoban kell átszállni. Derék ember aki ezt kibírja, én inkább a repülőt választanám. A buszra egy retúr jegy 35-40 ezer körül van.

2010. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a télen én is fapadossal jöttem. De július közepén a szezonban baromi drágák azok is Göteborgból.

Azért körülnézek..

2010. máj. 12. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!