Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élt már valaki? Van...

Angliában élt már valaki? Van valakinek tapasztalata az ottani kinti életről?

Figyelt kérdés
Angliába (London) készülök májusban, és kicsit izgulok.Kinn keresek állást, bármit, ami csak van. A szállásom oké, (nővéremnél). Van valakinek tapasztalata az ottani kinti életről? (jók, és rosszak vegyesen)Mire készüljek fel?(nővérem szemszögéből ismerem csak Londont, és kíváncsi lennék más véleményekre is)Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 18. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
most nincs kedvem leírni mindent, majd talán holnap, de nekem csak csupa jó tapasztalatom van, és soha többé nem akarok innen hazamenni. életem legjobb döntése volt kiköltözni
2009. ápr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Én is pont Londonba készülök. Csak sajnos én évek múlva fogok csak kijutni... eddig kizárólag jót hallottam, mindenki imád ott lakni aki kiköltözött. Az emberek is rendesek, és a boltok is rendben vannak, minden nagyon jó.

Szerintem a közbiztonság is ezerszer jobb és tisztább az egész város.

2009. ápr. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Rohadt nagy város, telezsúfolva emberekkel és járművekkel, drága lakásokkal, koszos utcákkal. Mostanában ráadásul tele van újonnan érkezett magyarokkal, akik nyelvtudás és képesítés nélkül ácsingóznak mekis és hasonló állásokra.

Tehát ha csak nincs valami hasznos szaktudásod vagy rengeteg tapasztalatod valamilyen ágazatban, akkor készülj fel arra, hogy hetekig keresgélhetsz, mivel eléggé megnőtt a verseny.

Amúgy szeretek itt élni.

2009. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Utolsónak: Szóval nagy a konkurencia! :-))
2009. ápr. 21. 22:59
 5/7 anonim válasza:
100%

Pozitivum - Penz, nyuzsges, a kereskedelmi verseny miatt sok kedvezmeny

Negativum - idojaras ( a nyarat felejtsd el! Csak ha nem mesz el nyaralni ), lakas ( nyilvan tudod,h itt marha dragak a berleti dijak,ugyhogy szinte a 80% megosztott lakasokban lakik ), kozlekedes ( ami szinten nagyon draga es zsufolt)

2009. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A kérdezőnek:Hány éves vagy,és milyen szaktudásod van?
2010. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már nem aktuális, kinn vagyok másfél éve, és megtaláltam a nekem való munkát szerencsére. Nem volt egyszerű, tehát, ha most válaszolnék az általam feltett kérdésre, akkor semmi jóval nem bíztatnám magamat, fel kell készülni a nehéz dolgokra, és azóta persze már még nehezebb kinn boldogulni. Természetesen azért jó dolgok is vannak, jó itt kinn, de az eleje nehéz.
2010. aug. 28. 02:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!