Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata angol orvosokkal? Ugyanis Angliában estem teherbe és pár hónapig nem tudok még hazamenni!

Figyelt kérdés
De szeretnék otthon szülni és nem tudom, hogy hogy működik ez, ha hazamegyek mondjuk a hatodik hónapban, akkor lesz orvos, aki elvállal majd? Nem szeretnék idegen környezetben szülni! Tud nekem valaki ebben tanácsot adni?
2010. febr. 9. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt lettem terhes és Magyarországon szültem. 33 hetesen mentem haza és nem bántam meg! Itt nem fogsz orvossal találkozni. Nem tudom hány hetes terhes vagy? 2x van ultrahang 12 és 20 hetesen. Nőgyógyászati vizsgálat nincs. A 9 hónap vérvételből és vérnyomásmérésből áll na meg szivhangot is néznek. Én a következő babámmal is majd haza tervezek menni.:) Persze hogy lesz orvos aki elvállal otthon, nekem is volt. Jó babavárást Neked!

2010. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Kint lettem terhes, 5 hónaposan menetem haza. Kint magán UH-n nézték/néztük a babát, inkább megfizettem, mert nulla az ellátás. Amúgy jelentkezni kell a GPnél, ő elküld a védőnőhöz, aki vesz vért, meg kér pisit, feltesz egy csomó felesleges kérdést és ennyi.

Én sem akartam kint szülni, hazajöttem, védőnő elfogadta a kinti leleteket, de nem értette így újból vérvétel, a kutya nem kereste a 12. hetes uh-m. Magándokim volt, aki szívesen átvett az 5. hónaptól. AZt tanácsolom, hogy legkésőbb ekkor gyere haza és nagyon okosan intézd a támogatásokat, mert én szörnyen elbsztam és csak GYESt kapok.

Én sem szülnék kint, nincs az a pénz... Ha kérdésed van, írj priv.

2010. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igazán hasznosnak találtam őket! Még "csak" 6 hetes terhes vagyok, így még van egy kis időm elrendezni a dolgokat, de holnap megyek orvoshoz!
2010. febr. 10. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne ess panikba, azert nem a meszarszekbe kerultel es nem is a sivatag kozepen kell megszulnod a gyermekedet, ahogyan nehany velemenybol erezheted... :-)

Szerencsere kulonbozoek vagyunk, kulonbozo igenyekkel es kulonbozo dolgokra van szuksegunk.

Nehany napja volt egy hasonlo kerdes, tobb angliai kismama osszegyult ott, olvasgasd oket es kerdezz batran, igy talan nem esel feleslegesen ketsegbe: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó kommentelő, igazán hasznos volt az oldal, aokmindent megtudtam belőle. Tudtam, hogy az ittenit kórházi rendszer gördülékenyebb, mert már volt szerencsém kórházban tölteni egy-két napot és csak pozitívumokat tudok elmondani. Így most már sokkal nyugodtabb vagyok!
2010. febr. 11. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!