Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába megyek 10 napra, még...

Angliába megyek 10 napra, még soha nem voltam. Kell vinni valami fontosat az átalakítón kívül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

-fényképezőgép

- esőkabát

-pulóver

Már hetek óta esik,és 15-18 fokok vannak.Készülj fel,hogy kánikula nem lesz.(sajnos)

-pénz

2011. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
ja fa.om júniusban ilyen időt....a gumicsizmád se felejtsd otthon :D
2011. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
KÖszi
2011. jún. 21. 18:08
 4/7 anonim válasza:

CSatlakozok az előttem szólókhoz. Hozz esőkabátot semmiképpen ne ernyőt mert néha olyan szelek vannak, hogy semmi értelme az ernyőnek..jah lassan július de egy nap egysszer még be kell fűteni..ultragáz!!!!!

Kellemes időtöltést kívánok neked! Gyönyörű tájak vannak bárhova mész!!!

2011. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tegnap este mi fűtöttünk,mert eléggé lehűlt a lakás.

Esőkabát a lényeg,és egy jó meleg pulcsi,nadrág.Itt j a jó idő ritka kincs.

Az esernyő tudod miért nem ér semmit?

1.mert Angliában a világ összes esőfajtáját megkapod 1 nap alatt.(kis szemcsés eső,nagy szemcsés eső,jégeső,oldalról potyogó eső,alulról felfelé potyogó eső,nem látod,hogy esik,de mégis szarrá vagy ázva eső,Viharos széllel járó eső.) Esernyővel csak egy hasznos dolog van.A karizmaid erősödnek,ugyanis szó szoros értelmében megküzdesz a széllel,hogy ne csavarja ki a kezedből..Sokan feladják látva az út szélén eldobott kicsavart,eltört,tönkretett esernyőket..:)

2011. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
de van az a fajta eső is, amikor úgy látszik, hogy szakad, de mégsem ázol el :D
2011. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ernyővel járok, csak a gomba alatt közvetlen fogom rá a fejemre. Vicces, de működik. :D Átalakítót amúgy lehet venni itt is a sarki boltban, szóval nem gáz, ha otthon marad. És én most pl papucsban mászkálok, bár a meleg felső az elfér azért. Ez London mondjuk, nagyvíz mellettebb hidegebb van.
2011. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!