Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki Görögo-ba megy vagy volt...

Aki Görögo-ba megy vagy volt nyaralni mennyi pénzt vittetek?

Figyelt kérdés

Hány főre? Milyen ellátásotok volt?

Elég tanácstalan vagyok, hogy mennyit kéne, sajnos nincs is sok pénzem.


2011. máj. 23. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hű, ez nehéz kérdés, lehet hogy le leszek szólva, hogy "könnyű a gazdagoknak" de elmondom...

2 hétre szoktunk menni repülővel, önellátó apartmanba, és úgy szoktuk számolni, hogy 10.000 megy el egy nap, persze ebben benne van az is, hogy megnézünk minden látványosságot, egy napra autót bérelünk, körbejárjuk a szigetet, belépőket fizetünk... szinte mindig étteremben eszünk (reggeli a szálláson valami szendvics vagy péksüti)

Persze ennél sokkal olcsóbban is ki lehet hozni, ha főztök vacsit az apartmanban, vagy nem esztek minden nap fagyit, drága üdítők helyett vizet isztok stb.

Szerencsére mi megtehetjük, hogy elengedjük magunkat a nyaralás alatt.

Ja és a strandon szoktunk bérelni napágyat ernyővel, ez legutóbb Rodoszon 7,20 euro volt, ezen is lehet spórolni, ha visztek itthonról napernyőt (anélkül nem lehet kibírni a strandon, mert általában nincsenek fák, ami alá le lehetne telepedni)

Remélem segítettem!

2011. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
10000/fő? Vagy kettőtökre 10ezer??
2011. máj. 23. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:

10000/fő, de ez tényleg olyan, hogy amit megkívántunk azt megvettük (kaját), és minden látnivalót megnéztünk amit akartunk, vettünk magunknak is ajándékot, meg sokaknak hoztunk is haza valami apróságot. Többször voltunk esténként koktélozni, vagy óriáspalacsintát enni.

Ez a két hét tényleg arról szólt, hogy a pénzen ne gondolkozzunk...

2011. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi busszal mentünk, nem béreltünk se kocsit se motort.Mindennap étterembe ettünk , de csak este.reggelire bevásároltunk a zöldségesnél vettünk kenyeret meg mindent. tehát a reggeli az olyan 5 euró naponta. vacsora is olyan 10euró volt.(mindent /két főre írok)napágyat nem béreltünk csak leteritettük a törölközőt , de sztem kilehet birni mivel szeretünk napozni és úgyis úszni mentünk a tengerbe nem aludni a napernyő alatt...(amúgy meg nem olyan drága bérelni napernyőt nyugággyal mert ált. ugyvan hogy vmit rendelszu akár csak egy pohár vizet és akkor használhatod szal nemtom hogy aza 8 euró hogy jött ki...) a fakultativ programok 20 és 40 euró között vannak per fő!.

mi vettünk strandlabdákat, matracokat is ezekl olyan 2-3 eurók szoktak lenni általában.sztem a 10.000 az két főre simán kijön és szűkölködni sem kell, tehát ha nem szórjátok két kézzel a pénzt akkor simán kijön 10.000-15000 forintra két főnek ugy hogy nassoltok is napközben , vesztek vizet. stb...

2011. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nem tudom, te merre jártál, én leginkább csak a szigeteken voltam, de ott biztosan kellett fizetni a napágyakért, nem volt elég, ha vettünk valami üdítőt... Barátnőmék Sartin voltak tavaly, és ők ezt mesélték, amit írtál, de Korfun, Rodoszon, Zakynthoson, Krétán (legilabbási zon a strandon ahol eddig én voltam) nem lehetett "ennyivel megúszni".

Nem egyszer voltam már ezeken a helyeken, 15 éve és most is fizetni kell.

2011. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Rodoszon voltam ellátás nélkül és 350 Eurot vittem magammal. Nem ment el mind, de nem is éltem nagylábon.
2011. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!