Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapossan vittétek...

Hány hónapossan vittétek elöször nyaralni a kicsiteket? Pár hetessen nem okoz gondot ha elviszem a balcsira? Persze nem vinném be a vizbe

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod neki biztosítani, hogy eleget alhasson és ehessen, akkor szerintem neki sem lesz ellene kifogása. Annyi, hogy a napra ne nagyon vidd, max olyankor, mikor már nem erős a nap és be kell kenni 50-es faktorszámú naptejjel. A levegőn jókat fog aludni szerintem. Én elvinném. :-)
2009. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondot persze nem okoz, elviheted nyugodtan. De egy ilyen pici baba mellett gyakorlatilag maximum sétálni tudtok elmenni, mást nemigen lehet csinálni, hiszen még sűrűn eszik, alszik. Én megmondom őszintén, még az 1 éves lányommal is meggondolom mikor hová mennék, mert amíg 2x alszik egy nap és külön kaját eszik, addig nem tudunk szabadabban mozogni Vele. Ha mentek, akkor mindenképp figyelj oda a napvédelemre!
2009. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónaposan elvittük Horvátországba 5 napra. Ő marhára élvezte, Mi már nem annyira, Nekünk kicsit kényelmetlen volt. De azért jó volt.
2009. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!