Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hová vittétek először külföldr...

Hová vittétek először külföldre nyaralni a gyermeketeket?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz 2 éves a kislányom és szeretnénk elmenni vele valahova külföldre nyaralni + ez lenne az elhalasztott nászútunk is.

Leírnátok, hogy milyen a hely ahol voltatok? Mire kell figyelni? Esetleg beoltattátok-e valami ellen? (hepatitis A)

Ja és érdekelne az is, hogy mennyi idős volt a gyerkőc.


Köszi


2010. márc. 4. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én mindegyiket először Horvátországba, de erre csak most jöttem rá, hogy elgondolkoztam a kérdésen :-)

Igaz, akkor fél évesek voltak csak, nem ilyen nagyok, mint a tiéd.

Ekkora korban Egyiptomban voltunk a nagyobbikkal, a kicsik még csak 1 évesek, de szerintem idén is oda megyünk.

Ezek közül egyik helyre se kell semmi. De a gyerekdokit kérdezd, hátha ő szeretne valami oltást. Nekünk Egyiptomba beadta a Hep. ellenit, de csak hogy ő megnyugodjon, természetesen az üdülőkörzetekben erre nincs szükség, lehet, hogy az ország közepén igen... Csapvizet ne igyatok, fogmosás is üveges vízben.

Ekkora gyerekkel szerintem már nincs mire vigyázni, az erőssebb napra készüljetek megfelelően és a szúnyogokra Horvátországban (mi tengerpart mellé nem vittünk semmi riasztószert, ott meg nem mertem venni a kicsiknek...)

2010. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!