Kezdőoldal » Utazás » Európa » Menjek / ne menjek? 15/L

Menjek / ne menjek? 15/L

Figyelt kérdés

Nyáron kimehetnék egy hónapra Németországba, Böblingenbe egy lovardába segíteni, dolgozni. Nem pénzért, hanem ez egy úgynevezett praktikum. Rokonoknál laknék addig.

De nagyon félek, mert egy kukkot sem tudok németül és nem tudom, hogy a német gyerekek elfogadnának-e, boldogulnék-e.

A szüleim szerint ezt a lehetőséget nem szabadna kihagynom, de nagyon félek, hogy kiakadnék és már a harmadik napon haza akarnék jönni.

Most mit tegyek ?

15/L


2011. máj. 18. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
most irigykedek :) én mennék,hisz hatalmas lehetőség. x
2011. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szerintem próbáld ki.Elmész,jó lehet,hogy az elején fura lesz,de aztán beilleszkedsz és a nyevet is hamar megtanulod majd,vagy legalább 1-2 szót!

Ha nem mennél el,egész nyáron azzal emésztenéd magad,hogy "mi lett volna ha...."

Ha nem érzed jól magad,akkor max hazajösz!!

Barátnőt nem vihetsz magaddal??Mert,akkor az egész sokkal könyebb lenne és,akkor biztos jól éreznétek magatokat!!!:)

2011. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
sajna nem engedik őket :((
2011. máj. 21. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!