Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki megy nyáron Angliába...

Valaki megy nyáron Angliába mint Au Pair?

Figyelt kérdés
Augusztusban, legkésőbb szeptemberben szeretnék kimenni Angliába és jó lenne ha nem egyedül mennék. :)
2011. máj. 6. 12:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Van 2 család akiknek szimpatikus vagyok. Eddig még csak levelezgettem mindkettővel. Mind a két családnál 1-1 gyerekről van szó, ami nekem pont jó is lenne. Viszont ez a nyári kiutazás kicsit torlódott, úgyhogy csak szeptember-október körül tudok kiutazni. :/ Remélem azért neked is sikerül találni minél hamarabb családot. :)
2011. júl. 10. 04:46
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia, én is levelezgetek 1-2 családdal, remélem most már nemsokára sikerül is megegyezni valakivel. :) Te melyik városba mennél, szeretnél menni? Vannak kint ismerőseid? Mert én pl. nem fogok senkit sem ismerni kint.
2011. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
London-ba szeretnék természetesen menni. Persze ha csak egy sima kisvárosba sikerülne menne az se lenne nagy baj. Van pár ismerősöm odakinn ők mind Londonban élnek viszont ők nem úgy mentek ki mint Au Pair. Amúgy a nyelvet mennyire beszéled? :)
2011. júl. 11. 03:39
 14/15 anonim ***** válasza:
Beszélem valamennyire, egyedül az igeidőket keverem néha, meg a kiejtésem nem a legjobb, de amúgy szerintem jól. De ezt meg is írom általában, a mostaniak akikkel levelezek azt mondták nem baj az, mert hamar belejövök ha kint leszek. Én is Londonba szeretnék legjobban menni, de a kisvárosok is jók, csak ne legyen messze London, pl. Skóciába vagy Írországba már nem mennék, de ahonnan be lehet max kb. 1 óra alatt vonatozni az még jó.
2011. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia! Sikerült már családot találnod ? MEg van már, hogy hova mész ? én egy hét múlva utazom London északi részére.
2011. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!