Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy vegyem rá az ősöket,...

Hogy vegyem rá az ősöket, hogy kiküldjenek engem Angliába nyári nyelvtanfolyamra? Nincs valami sok pénzünk, de akár családdal is szivesebben mennék ods mintsem minden nyáron a Balatonra.

Figyelt kérdés
A legjobb az lenne, ha kimehetnénk Amerikába, azt szeretném nagyon, ha kiköltöznénk de beérem Angliával is. Szóval hogy vegyem rá hogy kiküldjenek????????
2011. máj. 29. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Ha már dolgozhatsz, menj nyári munkára és az ott keresett pénzből menj ki nyelvtanfolyamra.

Ha már eleve írod, hogy nincs túl sok pénzetek, akkor miből küldenének a szüleid? Tudod ez mennyibe kerül?

Járulj hozzá, gyűjtögess és akkor legfeljebb csak ki kellene pótolniuk.

2011. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 eNerdzsy ***** válasza:
100%

Dolgozz jövő tavaszig és tedd félre a kereseted nagy részét.

A saját kereseteddel pedig elvileg azt csinálsz amit akarsz.

Közben ismerkedhetsz neten kint élő emberkékkel, hogy legyen biztos szállásod és segítsenek eligazodni.

Ha így teszel kint tölthetsz akár 1.5-2 hónapot is.

2011. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleidnek nincs rá pénzük, akkor nem fogod tudni rávenni őket. Amit Magyarországon diákként suli mellett meg tudsz keresni, abból a büdös életben nem fog kijönni egy kinti tanfolyam. Várd meg, amíg betöltöd a 18-at, érettségizz le, és utána menj ki au-pairnek vagy ha fiú vagy, keress kint munkát! Amellett már simán el tudsz járni nyelvsuliba is.
2011. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk dolgozz meg azért a pénzért,amibe kerül.

Szerinted a semmiből ők hogyan fogják kifizetni?

2011. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak, h képet kapj. Két éve Londonban 60 órás tanfolyamért fizettem 100ezer forintot. Szerinted lenne arra pénzük, h ezt kifizessék és még szállást ellátást is intézzenek? Én au-pairkedtem, így volt rá szűkösen egy kis pénzem. Sajnos nekem a munkáltató beleszólt, h melyik suliba mehetek.
2011. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!