Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki megy nyáron Angliába...

Valaki megy nyáron Angliába mint Au Pair?

Figyelt kérdés
Augusztusban, legkésőbb szeptemberben szeretnék kimenni Angliába és jó lenne ha nem egyedül mennék. :)
2011. máj. 6. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szia!én nyárra németekhez megyek,már meg is van a család.aztán szeptemberben Anglia.legalább is terveim szerint.neked van már család,akihez mész?vagy konkrét város ahová szeretnél?
2011. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát még nincs család akihez mennék mert nem régen regisztráltam csak pár oldalon. Londonra gondoltam először de lehet h vmi közeli kis város jobb lenne. Te már tudod h pontosan hova mész? :)
2011. máj. 6. 18:09
 3/15 anonim ***** válasza:

hát az angliai sztori még nem konkrét.München mellé megyek egyébként,csak a nyárra kellek,aminek örülök,mert az angolomat szeretném leginkább fejleszteni.

ez egy kis falu,szóval remélem utána egy városban sikerül családot találni.legjobb lenne Londonban:)

2011. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is azért szeretnék kimenni Au Pairként h az angol tudásomat jobban fejlesszem másrészt meg imádom a gyerekeket. Hát nagyon sokan írják h London nagyon drága város és érdemesebb inkább vidékre menni. De én először is Londont próbálnám ki h milyen ott élni. Amúgy hány éves vagy? :)
2011. máj. 6. 20:01
 5/15 anonim ***** válasza:

22 vagyok,és nem tudom mire számítsak,mert eddig csak unokaöcsémre vigyáztam...pár órára:)

majd lesz valahogy:)remélem nem lesz sehol túl nagy gond.ezt kívánom neked is:)

2011. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát én 18 vagyok. :) Viszont én is csak unokatesokra vigyáztam ugyh más szülőknél nincs tapasztalatom. Neked is kellett írni am referencia levelet? :):)
2011. máj. 6. 22:07
 7/15 anonim ***** válasza:

hát én aupairworld.net en regisztráltam,és ott találtam.több családdal is leveleztem,végül 2 maradt akikkel skype-on videóbeszélgettünk.az egyik végül visszamondott,mondván találtak mást,nem is baj,ott 3 gyerek volt:)

ahová megyek csak 1 gyerek van:)mindennap írunk vmit egymásnak,egymásról:) ők nagyon szimpik.

2011. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem akkor... :(
2011. máj. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én is azon az oldalon regisztráltam. Én úgy vagyok vele h 1-2 gyerekre szeretnék vigyázni, ennél több meg már húzós lenne számomra szerintem. De reméljük h összejön.

Utolsó: te mikor mész? :)

2011. máj. 8. 17:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy áll a dolog, még mindig szeretnél menni, találtál-e már családot ha igen, stb. Én mostanában kezdtem el keresgélni, pár napja, de eddig még sajnos semmi. :D
2011. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!