Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nyáron mit vigyek egy hétre...

Nyáron mit vigyek egy hétre Angliába?

Figyelt kérdés
Tudom odébb van de mit vigyek? Nagy Ormi bőröndömmel mennék (60*40*20),autóbusszal, diákcsoporttal.Milyen egyéb cuccokat ruhákat,cipőket,stb? Elektronikai cuccokat? Laptopomat vigyem? Mobilinternet ott is működik? 14/l
2011. okt. 12. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A mobilnet működik, de rohadt drága mulatság, olyan, mintha telefont használnál külföldön, magas percdíjak. Ha nem bírsz ki egy hetet a laptopod nélkül, akkor hozd el, sok wifit találsz, de szerintem azt a kis időt kibírod nélküle. Minden sarkon van netkávézó, ahol olcsón tudsz netezni, így a legfontosabbakat ott is intézheted.


Ruhák, cipők...azt hozz, amit használsz.

2011. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A laptop nem létszükséglet csak arra gondoltam hogy neten olcsóbb beszélni az otthoniakkal.
2011. okt. 12. 15:23
 3/5 anonim válasza:
100%
Hát mindenképp vigyél magaddal melegebb ruhát, mert Angliában a nyár sem valami gatyarohasztó, szóval..zárt cipőt is vigyél, mert az hétszentség hogy egy héten legalább 1x esni fog az eső. :)
2011. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom,hogy hagyd otthon a topokat,miniszoknyákat,sortokat.Helyette hozzál kardigánt,pulcsit,esőkabátot,hosszú kényelmes nadrágokat.Angliában ritkán van jó idő nyáron.Általában 15-19 fok között szokott lenni.Néha előfordul,hogy pár nap meleg jön(22-26 fok) de ez ritka kincs..Viszont az eső összes fajtáját megismerheted akár 1 hét alatt.A hajad is önálló életre kell a széltől..

De jó hír,hogy télen sosincs olyan hideg mint otthon.Ritkán megy le a hőmérséklet mínusz fokok alá..

2011. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Retegesen kell oltozkodni, mert ha sut a nap baromi meleg lehet, aztan fel ora mulva cidrizik az ember. Vizallo cuccok!! Sapka legyen!
2011. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!