Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes Lengyelországból...

Mit érdemes Lengyelországból venni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek ki, szeretnék barátnőimnek venni valami apróságot.

Milyen jellemző tárgyakat, ajándékokat hozhatnék nekik?

Még a szüleimnek is szeretnék valami mást is. (ők élelmiszert kapnak)

Ha valaki járt már ott, az mit javasol, mit vegyek nekik(nem valalmi drgága dologra gondoltam)


Előreis köszönöm:)


2011. ápr. 27. 19:50
 1/1 anonim válasza:

2 éve voltam Lengyelországban, és olyan eszméletelül fincsi, leírhatatlanul jó sajtot azóta sem ettem. Szóval a szüleidnek mindenképpen sajtot. Nagyon poén amúgy, mert ilyen fura alakban lehet kapni, pl amit én vettem, annak olyan formája volt, mint egy kukoricacső, de volt többféle is, de isteni finom. Hozhatsz nekem is:) Tényleg nagyon jó, sztem amúgy a barátnőid is lehet, hogy örülnének neki, ha van köztük, aki szereti a sajtot, bár ezek olyan finomak, hogy mindenki szereti őket, ha megkóstolja. És az a legjobb, hogy minden sajt árus ad ingyen kóstolót az összes fajta sajtból, amit árul, így nem találomra kell megvenni, hanem végigkóstolod(azalatt jól is laksz), és kiválasztod, hogy melyiket szeretnéd. A méz még, ami nagyon jó így kaja téren.

Apróságok: hát, ott is, mint mindenhol vannak bazársorok, ha ismered a barátnőidet, akkor biztos találsz nekik valami jót, pl bizsu, pénztárca, kövek, stb..:)

Jó szórakozást, én imádom L.o-ot, te is szeretni fogod. Hova mész amúgy? 20/L

2011. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!