Kezdőoldal » Utazás » Európa » UTasbiztosítás?! Sürgős!

UTasbiztosítás?! Sürgős!

Figyelt kérdés
Holnap Olaszországba utazok egy hétre, és nincs Eu kártyám sem biztosításom. Gyorsban lehet ma délután kötni biztosítást? Az hamar megvan? És kb mennyibe kerül? És az Eu kártya?
2011. ápr. 19. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Nézz körül a biztositas.hu-n, mintha kötelezőt kötnél.
2011. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet kötni bármelyik bizt.-nál, én az Aegonnál szoktam, többféle csomag van:

[link]

Neten 5 perc alatt megkötöd.

2011. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pár perc alatt megköthető, az EU kártya is 2 perc alatt megvan és az ingyenes is
2011. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
postán is lehet
2011. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az EU kártya nem mindenre és nem mindenhol jó, úgyhogy azzal ne töltsd az idődet szerintem. A biztositas.hu-n tudsz választani magadnak egy árban és kategóriában jó biztosítást, én mindig ott szoktam kötni. 5 perc és már kötvényed is van.
2011. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akár utazási irodához, akár biztosítóhoz bemész, pár perc alatt megvan a BBP biztosítás. Mi sokszor indulás előtt közvetlenül, aznap reggel intézzük el. 2-3ezer forint körül van egy hétre.
2011. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Facsi válasza:
EU kártya felesleges, én mindig a dijnet.hu-n kötök
2011. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!