Kezdőoldal » Utazás » Európa » Futópályák Bécsben?

Futópályák Bécsben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Futópályák érdekelnének Bécsben. Kérlek, aki tud, írja meg merre, (lehetőleg jó környéken) én most minél közelebb keresek Schönbrunnhoz/Margaretenhez, de a jövőre tekintettel bármi ajánlásnak örülök.


Eddig városi utazáskor kihagytam a futást, de ha belegondolok, miért ne? Természetesen nem tragédia, ha nincs pálya, de úgy biztonságosabban érezném magam.


Köszönöm a válaszokat



aug. 2. 19:15
 1/3 subrette ***** válasza:
73%
A Schönbrunn-i Schlosspark-ba ingyenes a belépés. Nem messze van innen az Erholungsgebiet Wienerberg, itt is lehet futni.
aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a jövőre nézve: egyes által említett kettő mellett népszerű hely még kurpark oberlaa, türkenschantzpark, donauinsel, ha inkább legyen lapos, akkor prater, augarten, donaukanal, zentralfriedhof.

olyan kiépített rekortán körbekörbét még nem láttam, ha olyat keresel, szerintem olyan csak atlétikai stadionokban van.

aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
aug. 18. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!