Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dánia sokkal másabb, mint...

Dánia sokkal másabb, mint Németország?

Figyelt kérdés
Németországban dolgozom, most viszont van lehetőségem kimenni Dániába kirándulni, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

júl. 22. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Németország is változatos,Alpoktól a Tengerpartig.De nyilván más.
júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
júl. 23. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én Észak-Németországhoz képest sok különbséget nem láttam, csak hogy drágább.
júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én egyébként Észak-Németországban dolgozom. Esetleg annyit megtudnál mondani, hogy vigyek meleg cuccot? Augusztus 21-én megyek, olyankor még jó időnek kellene lennie ott is, viszont apukám volt kint, és szerinte ott nyáron is hidegebb van. Szóval nem tudom, hogy vigyek e.
júl. 24. 23:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hidegebb van Szegedhez képest, de augusztusban semmilyen plusz meleg holmira nem lesz szükséged
júl. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én bajor területekhez tudom hasonlítani.

Nekem úgy alakult a legelső külföldi munkavállalásom, hogy Dániába indultam dolgozni, segédmunkás lettem volna egy tehén körmölő mellett, csak közel se úgy voltak a dolgok, mint ahogy elő lett adva. Így olyan 2 hetet töltöttem csak Dániában, utána mentem át München mellé dolgozni.

Kb. ég és föld a különbség a két ország között. Dánia vidékibb része is elég durván fejlet volt. Az emberek mentalitásáról nem is beszélve. Bajorban még Covid ideje alatt is majd fellöktek a boltban. Dániában normálisan türelmesen kivárták míg végzel, nem tolakodtak a sornál, betartották a 1,5 méteres távolságokat, stb. Sokkal jobban szerettem azalatt a rövid idő alatt DÁniában élni.

aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!