Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyivel lazább Hollandia...

Mennyivel lazább Hollandia mint Németország összeségében? Az emberek, az egyszerű hétköznapi lét. "Másabb a levegő" is?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Persze, még a fing szaga is más.Kellemes rózsa aromája van, enyhe christian dior beütéssel.
2022. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hollandok is pont olyan arrogánsok mint egyes nyugatnémetek.
2022. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hollandiában vagyok most. Tök nem laza társadalom, csak a fű miatt hiszik azt kívülről. Szabály van mindenre és nagyon rendezettek. Időjárás meg szar. De amúgy kedvesek, meg nem rossz hely. Egy működő társadalom. De amúgy szeirntem helyiekkel ismerkedni sehol nem könnyű, nem mert akármi, hanem mert megvan a saját életűk, közegük, és nyelv is problémásabb egy nem hazaival.
2022. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem és a húgom is Hollandiában él...a húgom sokat volt Németországba is mivel a barátja oda valósi. Azt mondja hogy sokkal bunkóbbak a németek...az anyagi helyzet is jobb Hollandiában (bár most ott is elég drága lett minden a háború miatt).
2022. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!