Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szoktak kérdezgetni a reptereken?

Szoktak kérdezgetni a reptereken?

Figyelt kérdés
Berlinbe megyek, német nem az erősségem, az angol meg egy kicsit.
2010. okt. 31. 16:58
 1/10 anonim válasza:
Nem mindenhol, de szoktak néha. Pl: kihez, kivel, miért, honnan jöttél.
2010. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha jól emlékszem Schengen-en belül nem is ellenőriznek leszálláskor, ha igen, akkor sem kérdeznek semmit.
2010. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Első vagyok, a másodiknak nincs igaza...Saját tapasztalataim szerint. Nyáron utaztam, és kérdeztek.

Persze ettől nem kell kétségbe esned, nem tud mindenki válaszolni nekik, nem csak te leszel így.

2010. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kérdeznek, legalábbis én még nem hallottam ilyenről. Max mikor a kézipoggyászodat megnézik, megkérdezik, van e nálad folyadék, meg van e rajtad öv. Ennél többet még sose kérdeztek tőlem.
2010. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A biztonsági vizsgálaton nem kérdeznek, hanem átvilágítják a holmidat, és átsétálsz a kapun.Ha bejelez, megmotoznak, de ezt anélkül is megtehetik, csupán szúrópróbaszerűen.Ez Schengenen belül is így van.
2010. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tőlünk csak azt kérdezték olaszba: Together? Mondtam: Yes. Ennyi!
2010. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, ha Berlinbe mész akkor nincs is határellenőrzés.

Check in-nél szoktak olyat kérdezni, hogy hagytad-e a poggyászod felügyelet nélkül, hozzáférhetett-e valaki, van-e benne veszélyes anyag stb. Itt szinte kivétel nélkül angolul is beszélnek.

2010. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tőlem eddig sosem kérdeztek semmit.
2010. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb 6szor repültem de eddig egyszer se kérdeztek semmit se sehol sem.
2010. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Joparszor repultem mar, foleg Schengenen belul, nemet reptereken is szoktam atszallni, a berlinit nem ismerem, a frankfurtit es a munchenit igen. Soha egyetlen egyszer se kerdeztek semmit. A checkin es a biztonsagi vizsgalat meg mindenutt egy kaptafara megy.
2010. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!