Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szexuális zaklatás külföldön,...

Szexuális zaklatás külföldön, különösen Franciaországban. Mely országokban tapasztaltátok a legtöbbet?

Figyelt kérdés

Elsősorban nőkhöz szól a kérdésem, persze másokkal is előfordulhat. Úgytudom Franciaországban fordulhat ez elő a legtöbbször, a francia férfiak állítólag gyakran szoktak a nők után fütyülni, beszólni, hogy "jó a segged", megpróbálni becsalni egy sikátorba, telefonfülkébe egy gyors numerára, éjjel random előkapni a farkukat és verni előtted stb. és erre még az is rátesz egy lapáttal, hogy a francia kulturális elit, még a nők is, megvédik a zaklatókat, támogatják a pedofíliát stb. legalábbis ilyen tapasztalatokat olvasok Franciaországban élő vagy oda látogató külföldiektől, de jómagam még sosem jártam ott.


Titeket zaklattak már szexuálisan Franciaországban vagy máshol külföldön?



jún. 9. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Bár nem vagyok nő, de Latin-Amerikánál nem nagyon van keményebb hely ilyen tekintetben, Nicaraguában minden nyugati nő arra panaszkodott, hogy fél percenként van valami beszólás vagy füttyögés, de Guatemala vagy Honduras is hasonló volt.
jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Sokszor voltam Franciaországban - főleg mert a családom egy része ott él - és az összes kontinensen voltam már. Az egyetlen egy hely, ahol a legtöbb negatívat tapasztaltam, az Magyarország volt.


De amúgy az egyik legveszelyesebb hely India, ebben a tekintetben.

jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm Törökországot mondta, hogy ott nagyon sokszor hozzáértek a férfiak.
jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Nőként ki sem fogom már tenni a lábam a házból az biztos
jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te erre recskázol, barátom?
jún. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hírekben ezek a dolgok legtöbbet indiában fordulnak elő!
jún. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!