Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni, ha zaklatni...

Mit tudok tenni, ha zaklatni kezdtek régi ismerősök?

Figyelt kérdés
Kispályás, zűrös arcok. Sok évvel ezelőtt megszakítottam velük a kapcsolatot, erre meg elkezdtek írogatni nekem, bejelöltek face-en. Fogtam, tiltás. Ha tovább próbálkoznak, hogy kezeljem?

jún. 8. 03:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%

Ahelyett, hogy távol tartanád őket, te akarsz velük ujjat húzni.


Voltaképpen mi a kérdés?

jún. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

#1

Így lehet a viszonylagos nyugalomból háborúvá felfejleszteni a helyzetet zűrös arcokkal.

Teljes elszigetelődés tőlük, az a megoldás.

jún. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
50%
Te elmebeteg vagy szerintem
jún. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%

Zaklatás az, hogy bejelölnek Facebookon?


Nem kérdés, kivel van gond...

jún. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én vagyok elmebeteg? Rossz viszonyban válok el valakiktől, évek óta nem beszéltünk, az egyik anyagilag is megkárosított, erre zaklatni kezdenek. De ja, én vagyok az elmebeteg.
jún. 8. 05:50
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Most a zaklatás fogalmával nem vagy tisztában, vagy szándékosan vezeted félre a válaszolókat?
jún. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen, pontosítom, mert így tényleg lehet félreérthető. Olyan viszonyban váltunk el, hogy enyhén szólva sem volt benne soha a levegőben, hogy valaha is szeretnék velük kapcsolatot. Telefonszámaikat letiltottam, ismerősök közül töröltem. Szóval azért veszem zaklatásnak, mert tökéletesen tisztában lehetnek azzal, hogy nem akarok velük semmilyen kapcsolatot.
jún. 8. 06:14
 8/28 anonim ***** válasza:
45%
Ennek ellenére, te itt tervezgeted nyilvánosan, hogy mit akarsz velük tenni. Önmagad nyugtatásaként firkálsz f@szkságokat? Vagy mi bajod van?!
jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Visszajelzést, hogy jó ötlet-e, ha így tennék gyorsan pontot a bekóstolásuk végére. Röviden és őszintén:D
jún. 8. 07:15
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Tehát bejelöltek facén megdobtak egy üzenettel és te elakarod őket átkozni, kirugatni, meg nem akarod ölni őket esetleg? 🤣🤷‍♀️🤭 Nem értem a kérdés kimenetelét. Nekem TE TŰNSZ eléggé zakkantnak nem a 20kilós meg a nagyhasu másik két faszi.
jún. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!