Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ban mennyire nehéz...

Az USA-ban mennyire nehéz letelepedni és állást találni egy építészmérnöki diplomával? (ha esetleg sikerül letelepedni akkor mennyit lehet vele keresni kb? )

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszi :):)
2010. máj. 10. 19:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát télleg sokat keres viszont nagy a kockázat és gondolom sokkal tovább kell tanulnia mint egy sima orvosnak..
2010. máj. 12. 15:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem, hogy tovabb kell tanulnia, de az orvosok mar igy is nagyon sokaig es sokat tanulnak, mert a szakmajuk ezt teljes mertekben megkoveteli. Ha altattak mar teged, tudod, hogy mirol beszelek (nekem nemreg volt egy csaszarom)...en tuti, nem vallalnam az anesztes munkajat, mert lattam, hogy milyen is az. Nincs az a penz, amiert csinalnam. Azt tenyleg csak az csinalja, akinek hatalmas hivatastudata van.
2010. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
szerintetek mennyi esély van hogy bekerüljek egy amerikai orvosi egyetemre , ha 5ösre érettségizem mindenből ?
2010. máj. 13. 14:01
 14/16 anonim ***** válasza:
ha nincs a dologra nehany tizmilliod, akkor kb. 0 és 0,3 % kozott valahol.
2010. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
20.12-es vagyok. A 0 alatt van az eselyed, ha nincs penzed. Ez elsosorban penzkerdes. Masodsorban tudas, teljesitmeny kerdese csak.
2010. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Sirnak az orvosok h keveset kapnak itthon es kulfoldre mennenek...pedig itthon is megkapjak ugyanazt a penzt kezbe aranyilag mintha kint lennenek...persze nem mind1 milyen orvos. Az en nogyogyaszom szulesz orvos is plussz endokrinologus. Van magan rendelese is. Az alap fizuja legyen 300e. A maganrendelese heti szinten van. Min egy rendelesisi napin 10-15 ember biztos h megy, atlagban 10-15ezreket ker vizsgalattol fuggoen. Az akk plussz havi 4-500e. Es még itt vannak a szulesek :) egy szules nalla 100e forint ha csak havi 3-4 szulese van az megint plussz 400e. mondjuk havi szinten...szal egy honapban joooval tobb mint 1 misit megkapnak :) mondjuk sztem meg is erdemlik. Marmint az enyem igen. Normalis es eleg sokat melozik erte
2017. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!