Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kinek, milyen tapasztalata...

Kinek, milyen tapasztalata volt USA-ban a repülőtéri ellenőrzésnél?

Figyelt kérdés
Miket kérdeztek, ha kötözködtek, akkor mit kifogásoltak? Láttatok olyat, akit előttetek fordítottak vissza?
2010. máj. 3. 08:28
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
Nekem egy iranyu jegyem volt, es azt eleg szigoruan veszik... nekem konkretan kipakolta az egesz taskamat, nivea kremet meg fogkremet kidobta a tag, de mindezt egy kulon bezart szobaba, ki is kerdezett h hova megyek es miert... akkor 15 eves voltam es ketlem hogy terroristanak tuntem volna :) Ha oda-vissza szol a jegyed akkor nem szoktak annyira kotozkodni.
2010. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Volt vízumod akkor? Nekem 2 hónapos jegyem van, fiatal lány és ezért tartok attól, hogy visszafordítanak.
2010. máj. 3. 18:27
 3/39 anonim ***** válasza:
Szia! Noss az én tapasztalatom: Mikor odaértünk akkor rögtön beállítottak egy baromi hosszú sorba és odaküldtek egy kövér feka nőhöz , akki ellenörzött mindent! Szinte elsőként szálltunk ki a gépből de mikor végre átjutottunk akkor mi voltunk az utolsók! Volt meghívó levelünk és újlenyomatot vettek , mindenkinek az útlevelén megnézte a legkisebb anyajegyet hogy ott van e vagy sem! Jajjj nagoyn borzalmass volt! Persze mikor kilépsz a kapum mint fehér ember megbámulnak mert mi csak sötétbőrűekkel és indiaiakkal voltunk egy gépen! Őket simán beengedték! Szóval nagoyn nagy volt a biztonság! De nem kötekedtek! Semmi különösebb nem volt csak ez a lassúság! Jaaa és mikor ott álltunk mind az öten hogy beengedjenek a nő csak nézett és néha bele bele szólogatott a mikrofonba miközben a szemünkbe nézett! Izglamas volt,de bejutottunk!
2010. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Sziaaa megint én vagyok! Azt elfelejtettem , hogy mindenkinek a csomagját átnézik! Mindent a nagy és akis táskákat iss! Mi vittünk a nagy bőröndbe ki magyar szalámit meg házipáleszt a rokonoknak a nagy bőröndbe és le is ovlt lakatolva! Odaértünk a pálesz a szalámi és a lakat sehol! Valahol eltűnt Budapest és Houston között!:D Egy francia házaspárral meg azt csinálták, hogy ott álltak a sorban és kiszúrták őket(tetszés szerint) és kinyittatták velük az összes csomagot és ami nem tetszett az ellenőröknek azokat kivetették velük pl hajszárító, cipőkrém, és elkobozták! Sztem jobb hogy nem szóltak egy szót sem! Aztán lehet hogy valamit csináltak de az elég durva volt!:S De miután bejutottál NO PARA!:D
2010. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Azt valoban tudni kell, hogy kar lelakatolni a borondot, ugyanis a lakatot levagjak rola. En zoldkartyaskent is eleg rosszakat tapasztaltam. Volt, hogy elvittek kulon szobaba. Random modon valasztanak embereket, szoval nem azert van, mert rolad feltetelezik, hogy terrorista vagy. Ez a munkajuk. Van, aki bunko, van, aki nem, de ezzel nem kell foglalkozni es nem kell szemelyes sertesnek venni, mert nem azert valasztanak ki, mert teged kipeceznek, hanem muszaj nekik szurni az embereket. A nem bevandorlo sor hosszu a legtobb repteren, szoval csak turelem kell kivarni. Aztan mikor odaersz az utlevel ellenorzeshez, vesznek digitalis ujjlenyomatot meg fenykepet keszitenek. Ne parazz rajta. Nem olyan gaz. Rengeteg fiatal utazik.


23/N

2010. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Köszi.Az utolsótól kérdezném. Nem tudod,hogy az egyedül lévőket jobban kikérdezgették-e? Nekem 2 hónapra szól a repjegyem és lehet, hogy emiatt jobban kérdezősködnek majd, vagy visszafordítanak.
2010. máj. 3. 20:41
 7/39 A kérdező kommentje:

Mikor írtam még nem volt ott a 20:26-as hozzászólás, ezért ez előző kérdés az előbbi hozzászólóhoz szólt.

A mostanit 20:26-oshoz írom . Igazából attól tartok, hogy visszafordítanak, mert gyanús lehetek, mivel 2 hónapra szól a repjegyem és letelepedés gyanús lehet nekik, vagy mert fiatal lány vagyok és egyedül utazok, szóval attól tartok nagyon, hogy visszaküldenek.

2010. máj. 3. 20:45
 8/39 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, nekem kerek 3 hónapra szól a repülőjegyem :-)
2010. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Az utolsónak. Te voltál már USA-ban ezelőtt? ESTA-val mész te is? Téged nem riogattak?
2010. máj. 3. 23:24
 10/39 A kérdező kommentje:
Közben megnéztem, 10 nappal több, mint 2 hónap a jegy. augusztus 17 és október 27.
2010. máj. 3. 23:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!