Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerika egyetem után lehet...

Amerika egyetem után lehet Amerikában munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 f. Mikor végzek a gimnáziummal kiszeretnék 2-3 évre menni dolgozni Angliába, akár ilyen takarítás munkát is elvállalok, azért hogy a nyelvtudásom olyanra építsem, ami egy egyetemen megállja a helyét. Jelenleg most felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem, de gondolom azért egy iskolába több kell. Így a 2-3 év munka után kicsit félre is tudnék tenni és jelentkeznék egy amerikai egyetemre, szerintetek ez így jó elképzelés? és az egyetem után lehet maradni ott és munkát vállalni? előre is köszönöm a válaszolókat, hunisták kérem ne is írjanak, azok véleményére nem vagyok kíváncsi. (szarom le M.o.-ot úgy ahogy van)

2014. máj. 11. 13:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

> Az utolsó kanadai bizonyára nem tud aludni, hogyha hajnali 1-2 körül irogat...


Pont azert megyek hajnali harom ora korul aludni hogy az europaiakkal is tudjak beszelni :) en itthon dolgozom, magam szabom meg az idomet.

2014. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy még érdeklődsz-e a téma iránt, de talán tudok neked segíteni.

Kanadában jártam középiskolába, és most az USA-ba egyetemre. Ha nem tudsz ösztöndíjat szerezni, valószínűleg egyáltalán nem lesz lehetőséged befelyezni egy egyetemet az államokban. Értsd úgy, hogy csak a tandíj simán lehet 50.000 dollár félévente, ami barátok között is felette van a 10 millió forintnak. Amit jobb szívvel tudok neked ajánlani, az az egyetemi jelentkezés Skóciába, ahol angolul bszélnek, tandíj viszont nincs az első diplomájukat megszerző úniós állampolgároknak. Ha nagyon el akarsz menni, Kanadában olyan 5.000 dollár körül már mennek a félévek. ez még mindig több mint 1 millió forint. Én őszintén mondom, nem értem miért akarsz annyira költözködni. Én nem hiszem hogy ez annyival jobb lenne.

(A helyesírási hibákért és félreütésekért elnézést kérek. Kérném a kedves reagálókat, hogy a tartalmat igyekezzenek figyelembe venni, ne pedig a közlés módját!)

2015. okt. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!