Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megéri Amerikában járni...

Megéri Amerikában járni egyetemre?

Figyelt kérdés
Mekkora értéke van ott egy diplomának egy színvonalas egyetemen? Nem Harvard szintű, világszínvonalú egyetemről beszélek, de azért a top 5%-ban van az USA-ban is. Megéri kifizetni azt a rengeteg pénzt?

2014. febr. 7. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetem után kint is maradsz, akkor megéri.
2014. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Európában már nincs olyan nagy értéke egy ottani diplomának?
2014. febr. 7. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha előnnyel is jár, akkor sem annyival, hogy megérje azt a sok súlyos milliót kifizetni.
2014. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szak függő. Továbbá fontos az is, hogy hol akarsz majd élni. Például az amcsi orvosi diplomáddal itthon pofánröhögnek, mivel egy amcsi orvos CT nélkül a fenekét sem tudja kitörölni, itthon viszont csak akkor használjuk, ha tényleg muszáj, mert drága és nagy a sugárterhelése.
2014. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szakot még nem tudok konkrétan. Valószínűleg valami ügyvéd vagy pszichológus irány.
2014. febr. 7. 16:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéddel főleg nem fogsz itt Európában elhelyezkedni, mivel az USA-ra vonatkozó törvényeket tanulnád..
2014. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, de most a kérdés nem ez volt:)
2014. febr. 7. 16:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt már megválaszoltam/megválaszoltuk. Csak Te kérdeztél vissza Európával kapcsolatban. :-)
2014. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó, oké:)

Kösz a válaszokat.

2014. febr. 7. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!