Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Jersey-ben, vagy Newark-ba...

New Jersey-ben, vagy Newark-ban mennyivel olcsóbb a megélhetés, mint New Yorkban? Egy átlag bérből mennyire lehet kijönni? És egyáltalán mennyi ott az átlag kereset?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamivel olcsóbb a megélhetés, de azért nem számottevő, mert közel van New York, tehát drága. A hivatalos átlagbér évi bruttó 48.000 USD, amiből cca.33% jön le.


Én New Yorkban élek a feleségemmel, nekem 30 USD az órabérem, a feleségemé pedig 25 USD/óra, egész jól kijövünk, legtöbbet a lakásra kell költeni. Egy átlagember jobban él, mint Magyarországon, de jelentős különbség van itt is az emberek anyagi helyzete között. Sok a szegény, de sok a gazdag is. Viszont van egy nagy számú középosztály is, aki jól élnek.

2012. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt esetleg elárulnád, hogy a feleséged és te mit dolgoztok?
2012. márc. 27. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az IT szektorban dolgozom, a feleségem szintén hasonló munkát végez, mint én, csak ő valamivel kevesebbet kap.
2012. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!