Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Álmok vagy párkapcsolat?

Álmok vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Story röviden: egy éve kiköltöztem Angliába,hogy tökéletesítsem az angolom valamint szükségem volt némi pénzre is... Mindig is Amerikában akartam élni,nagyon vonz... most,hogy mindenem megvan,hogy valóra válthassam az álmaim...elbizonytalanodtam.. a párommal fél éve vagyok együtt,együtt is lakunk január óta,minden szuper,szeretjük egymást,megad mindent amit csak szeretnék és ez kölcsönös is! felvázoltam neki mit szeretnék a jövőben,de ő azt mondta nem teheti meg hogy elhagyja a munkahelyét,ház,kocsi,család,barátok...illetve nem az elkövetkezendő években...várni szeretne.. de most vagyunk fiatalok... és hozzáteszem emiatt az álmom miatt mindent feladtam(barátok,család,egyetem,sport...) teljesen bizonytalan vagyok...mit tehetnék?
2011. máj. 19. 16:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha a párod angol, akkor lefogadom, hogy nem beszél perfekt angolul!!!!!!!!


Szörnyen beszélnek angolul az angolok, s sokuk nem is tudja, hogy minden 4. mondatában hibákat vét.

2011. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hm... nyilván jobban tud angolul,mint én(nem írlak Téged,mivel nem ismerjük egymást,így nem tudhatom mik a képességeid..)vagy egy magyar,aki iskolában vagy valamilyen kurzus keretében tanulta meg az angolt,és mivel művelt is,ezért gondoltam,hogy neki nem okozna úgy mond fejfájást találni egy munkát,az USA-ban... de nyilván ő sem tökéletes! MINT AHOGY SENKI SEM AZ! de lefogadom hogy te is ejtesz hibákat,Te sem tudsz tökéletesen mindent "magyarban"... hiszen emberek vagyunk.. és nem bántani akarlak vagy ne vedd rossz néven vagy ilyesmi...
2011. máj. 22. 23:47
 13/17 anonim ***** válasza:

"Szörnyen beszélnek angolul az angolok, s sokuk nem is tudja, hogy minden 4. mondatában hibákat vét."



Ki tud angolul akkor? Kerlek, hogy ird meg, mert nagyon kivancsi vagyok!


Nyilvanvaloan mindenki vet hibat a sajat anyanyelven is. Ez nemcsak az angolban van igy, hanem a magyarban is...tehat akkor a magyarok nem tudnak magyarul? Vagy talan a franciak, spanyolok jobban irnak? (megsugom, nem)


Ha megnezed az itt feltett kerdeseket, nehanyak valaszat, lathatod, hogy semennyivel nem irnak helyesebben a magyarok, mint az angol anyanyelvuek. En itt az USA-ban jartam egyetemre, nem mondom, hogy neha nem nevettetett meg magamban akaratlanul is, hogy valaki a sajat anyanyelven borzaszto banalis hibakat ejt irasban, de ez akkor is az o anyanyelve. Lehet, hogy sokkal jobban irok, mint o, de beszelni soha nem fogok ugy, mint o. Pedig a szobeli kommunikacio fontosabb. Tehat jogos a kopkodes? Attol, hogy te mar nem hallod, hogy az anyanyelviektol elteroen beszelsz, ok meg azert halljak...

2011. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fúú ez eléggé bonyolult. Nem tudom, az én minden vágyam hogy kijuthassak Amerikába, de egy szerelem, egy párkapcsolat az egyik legnagyobb visszahúzó erő. Én azt mondom, hogy csináld azt amit igazán akarsz!! Mert nálad jobban senki nem tudja. Egy párkapcsolat nem egyedi, de a lehetőség hogy te kijuss oda, lehet hogy csak egyszer adódik. Ha úgy érzed hogy ha elhagynád a párod az neked nagyon nagy lépés lenne, túl komoly és nem vagy rá felkészülve, akkor csak kínszenvedés lenne a kinn töltött idő. Ne feledd, a kérdés nem az hogy mit kéne csinálnod, vagy mit tudnál csinálni, hanem hogy mit AKARSZ csinálni. A te életed, a te álmaid. Dönts úgy, hogy már a gondolattól is boldognak érezd magad. ;) Sok szerencsét!!
2011. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

3. hozzászóló vok.

Nekem mik az álmaim? Az egyik nekem is az, h kijussak az USA-ba és ha minden jól fog menni, akk kimenjek megint és dolgozzak kint egy ideig. Ezen kívül én még naon sokat szeretnék utazni. Azért nem mondom el az összes álmom(bocsi, de vhogy most nem megy, talán priviben, ha érdekel). A lényeg, h most nyáron megvalósul az egyik nagy álmom: kijutok az USA-ba és ott töltöm a nyarat. Én ezt választottam, és remélem nem fogom megbánni. Szakítottam a fiúval, mert nem szeretnék egész nyáron aggódni érte, h mi van vele, meg azt hiszem valahol tudatalatt tisztában vok vele, h én még naon is sokat fogok utazni. Ezért nem is bolondítom tovább. Menj és élj, ahogy azt már írtam az előbb! Sok sikert:);)

2011. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti hozzászóló: nagyon szépen köszönöm,nagyon biztatóan hangzik a kommented,minden szempontból! nagyon nehéz döntés... a legboldogabb akkor lennék,ha mehetnék és ő is jönne velem..de sajnos itt döntenem kell! igazából,annyi mindent felállítottam 2 oldalra,hogy dönteni tudjak,de sajnos még bizonytalan! Talán egy nagyobb lökésre várom!


3.: hozzászóló: a párom felajánlotta kimehetünk 3 hétre úgy mond "nyaralni" (2 hetes USA körút...következőképpen: Miami,Jacksonville,Washington, Philadelphia,New york,Pittsburgh,Toronto,Chicago,Chicagoból repülnénk San Franciscoba,Los Angeles majd Las Vegasból haza...)de őszintén nem vagyok benne biztos hogy ezt akarom,mert utána majd még jobban menni akarnék!és nem 3 hetet szeretnék ott lenni,hanem örökre.. :D Tudom, érzem! na majd lesz ami lesz! :) az idő segít! beszélhetünk privátban,de mondjuk én konkrétan nem tudom hogy hogy működik ez az oldal :D

2011. máj. 26. 16:00
 17/17 anonim válasza:
Sokszor nem is a cél a lényeg, vagy az, h elérd, hanem a közben megtett út.
2011. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!