Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába utazok Mit vihetek...

Kanadába utazok Mit vihetek magammal repülőn? Illetve hogy bírjak ki 11 órát? Pánikos vagyok

Figyelt kérdés

Frontint lehet vinni magammal repülőn?

Hogy foglaljam le magam a repülőn?

Nagyon nem bírom az egyhelyben ülést.



tegnap 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán buta ötlet, de előtte ne pihenj sokat.

Ha kellően álmosan ülsz a gépre, lehet hogy könnyebben elalszol.

(nálam bevált, én minden repülőút előtt keveset alszom, és így könnyebb)

És ha lehet hanyagold a gyógyszereket........

tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz aludni, ott lesz az előtted lévő ülés támlájában a fedélzeti szórakoztató rendszer kijelzője, kiválasztod az angol nyelvet és nézhetsz filmet, játszhatsz bugyuta hátékokat, hallgathatsz zenét.

A profik visznek magukkal aktív zajszűrős fejhallgatót és a saját eszközükön azt néznek amit akarnak. Wifi pénzért van, de ez olyan, hogy hol van, hol nincs. Legyen minden az eszközödön. Csak annyi, hogy repülő üzemmódban kelk lennie és ereszkedéskor, felszálláskor noti nem lehet az öledben.

Én azt mondom, a legjobb aludni inkább. Akár 3-4 óra szunya is csodákra képes, bár tudom, hogy elsőre bem könnyű a turistaosztályon ellazulni.

Ne felejtsd el, nem a repülés a cél, hanem az érkezés utáni ottlét.

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Hasonlót tudok írni, mint az előzőek:

Én hosszabb utakon olvasni szoktam, meg a már említett szórakoztató rendszeren szoktam játszani :) Volt, hogy a férjemmel végigjátszottuk szinte az egész utat Amerikáig valami kockapóker-szerű játékkal :)

Ja, és az ingyen pia szerintem jobb, mint a frontin, én gin-tonikozni szoktam, hogy oldjam a szorongást, általában aludni is segít 😊

tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosbarátnőm kipróbált receptje: 1 kisvodka + 2 Xanax. 8-10 óra nyálfolyatós alvás.
ma 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!