Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ban elok! Ti is eszrevette...

USA-ban elok! Ti is eszrevettetek mar ezt a kulturalis kulonbseget vagy csak nekem tunik ugy, hogy ez mas?

Figyelt kérdés
Magyarorszagon az emberek sokkal tobbet vasalnak, mint az USA-ban. Sok ember abszolut nem is hasznalja a vasalojat. Csak en latom igy?
2010. aug. 21. 03:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem sok amerikai barátom van iss Budapesten, és mindig élre vasalt ruhákban jelennek meg. Én meg... csak annyit tudok a vasalómról, hogy ott van valahol a szekrényben.
2010. aug. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
én sose szoktam vasalni max.ünneplőruhát
2010. aug. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert mindig igyekeznek olyan anyagokbol keszult ruhakat vasarolni, amit nem kell vasalni. Nekem nagyon sok ismerosom van, es Toluk tanultam Enis, mivel valahogy nem szerettem sohasem a vasalo deszka mellett orakat allni.
2010. aug. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a vasalás az kulturális dolog?

a válasz szárító gép

2010. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szarito gep????!!!Neeeem!

Ugy hivjak a titkot, hogy tisztito, Dry Cleaner!

A ferjem nagyon ritkan viseli az ingjeit de en mindig beadom a tisztitoba. Onnan aztan makulatlanul kapom vissza. Vasalva, kitisztitva es kb. egy dolcsi darabja. Ha belegondolok mennyibe kerul nekem ezt itthon rendberakni es nem vagyok kepes ugy vasalni ahogy ok kigozolik...akkor nagyonis megeri.

Az viszont teny, hogy nem sok amcsit lattam eddig agynemut vasalni pl. Valoszinu Martha Stewart az egyetlen...

2010. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi Mo-on lakunk,de anyum sose vasal,nem használta a vasalónkat évek óta.
2010. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy csak azert van, mert Magyarorszagon a szuleim csomot vasalnak (apu ingben jar), itt meg nem vasalunk, nem jarunk ingben sem, szoval ezert lehet. Nem tudtam, hogy masok sem vasalnak, mindig olvasom, hogy mennyit vasal mindenki, en meg szinte evente 2-szer csak...ezek szerint nem vagyok olyan igenytelen.
2010. aug. 21. 14:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem is feltűnt.. De nem mertem egy szót se szólni róla... Mindenesetre ez jó, mert ott így nekem se kell vasalnom és teljesen ok.. itt Mo-n meg felháborodást keltenék :D
2010. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én amerikában lakom már réges rég és én használok vasalót:D

Lehet mert a magyarországi szokások bennem maradtak..:D

2010. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is csak az ingjeimet vasalom, és van egy-kettő abból is, amit nem kell vasalnom, jó az anyaga, de anyu mindent vasal, ágyneműt, türülközöt, lehet néha mikor nem látom, még a bugyikat, gatyákat is, hiába mondom neki, h ne csinálja...szerintem ez nem országfüggő...vki a vasaltban érzi csak jól magát, vkit meg nem érdekel...
2010. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!