Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek 8 hónapig kint...

Szerintetek 8 hónapig kint tudnák lenni külföldön? Itt akarom hagyni anyámékat és a barátommal akarok kimenni? 17/L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 17:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mese , mese , mese jóéjszakát !
2015. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 id. Géber Péter válasza:
Nyugodtan menj ki! De soha vissza se gyere! Nincs szükség itthon olyanokra, akinek a lábaköze viszket és ott hordja az eszét! A helyesírásodról már nem is szólva! A barátodat meg fiatalkorú megrontásáért kéne lecsukni! Normális országban lehet meg is teszik!
2015. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 horex ***** válasza:

# 10

Mit lehet erre mondani?

Egy HP. vagy.

De ne sajnáljuk a sráctol és tezstvíreitöl a pipihúst. Ha elhasználják , jön a következő

2015. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 horex ***** válasza:

Géber!

Én a helyesírásáért is lecsuknám, az jobb ok!

:)

Nem mintha én nem vétenék.

2015. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Makai Imre válasza:
Hát a palid az jó nagy palimadár. 17 évesen már többször megcsaltad? Te meg jó nagy ri*anc lehetsz.
2015. ápr. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 hiuuz válasza:
Menj ki bátran! Neked is, nekünk is jobb lesz!
2015. ápr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Először is nem vagyok kíváncsi a vèlemènyetekre. Semmi közötök a magán èletemhez.;) Kiskorú megrontásról szó sincs drágáim, hisz 14 èletèvèt betöltött nem büntetendő szexuális kapcsolat miatt. :) ennyi komment elég volt köszönöm szépen!
2015. ápr. 12. 12:12
 18/19 Makai Imre válasza:
Miért teszel fel egy kérdést itt, ha nem vagy kíváncsi a véleményekre. Szerintem sokan jó tanácsot adtak csak te még butuska vagy hogy megértsd.
2015. ápr. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Te kérdezted ezt ?:


Szerintetek 8 hónapig kint tudnák lenni külföldön? Itt akarom hagyni anyámékat és a barátommal akarok kimenni? 17/L


És nem vagy kíváncsi a véleményekre??? De miért nem?


Ha ki akarsz menni, menj, próbáld ki azt az életet :) De okosan, tegyél félre annyi pénzt, meg az útleveled vagy személyid, ha mégse jön be és a barátod mégsem az a palimadár akinek gondolod, akkor vegyél egy vona , - busz,- repülőjegyet és gyere haza a szüleidhez :) OKOSAN!!!

2015. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!