Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek 8 hónapig kint...

Szerintetek 8 hónapig kint tudnák lenni külföldön? Itt akarom hagyni anyámékat és a barátommal akarok kimenni? 17/L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem t u d n é k !
2015. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
És mit csinálnál 8 hónapig kint? Hol laknál, miből élnél? Mit ennétek stb??
2015. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
És ki a barátod, Pitbull Péter tinilány-futtató kisiparos?
2015. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A barátom kint dolgozik és egesz jol keres és van hová menni lakni.. De ez már rám tartozik...
2015. ápr. 5. 18:19
 5/19 A kérdező kommentje:
De mivel 17 vagyok így elég kockázatos... Nem akarom, hogy megtalàljanak a rendőrök
2015. ápr. 5. 18:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Pedig 17 éves gyerekre Uniós országokban is kérhető a keresése, kiadatása..
2015. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem célszerű. Mit csinálsz 8 hónapig? Nem tudom hová mennél, de ahol én élek, mindenhez kell regisztráció: bérlet, orvos, iskola stb. Te 17 évesen nem fogod megkapni ha nem a szüleiddel költözöl (arról nem is beszélve, hogy nálunk a regisztráció a rendőrségen van, szóval nem tudom mit fognak szóni a zsaruk.)

Ha bármi bajod lesz vagyonokat fizethetsz, ok. ha van EU-Tb kártyád, de érvényes ha nem jársz suliba? (Ezt kérdezem, már 10 éve nem élek otthon nem tudom, most milyen feltételei vannak a TB biztosításnak). Plusz mi lesz a sulival? Majd folytatod vagy abbahagyod élsz a barátod nyakán? Ráadásul mi lesz ha a barátod otthagyd, haza gyalogolsz?

2015. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Imrici válasza:

Szerintem maradj itthon a fenekeden!

Járj iskolába, tanulj nyelveket. Annál is inkább, mert ahogy látom, a magyarral is hadilábon állsz!

Tudod mi leszel kint nem egészen három hónap múlva?

Ha lány vagy akkor prosti, ha fiú, akkor is!!

Elfogy a pénzed, elhagy a barátod, nem lesz miből hazajönni.

Munkát 17 évesen biztosan nem kapsz, a fentebb írton kívül.

Hiányzik ez neked? Edd meg azt amit anyu főz, keményítsd a fejed lágyát, aztán majd vagy 4-5 év múlva visszatérhetsz a témára!

Örülj, hogy lyuk van a seggeden, és szelel! Ne akard kibővíttetni...!

Hidd el, csak jót akarok!

2015. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Először is tudnék és nem tudnák!

Másodszor meg minek mennél ki?! Főleg 17 évesen? Tanulj, járj főiskolára, egyetemre és többet fogsz keresni, mint amit külföldön kereshetnél a 8 általános végzettségeddel. (Már ha egyáltalán kapsz kint bármilyen munkát is.)

2015. ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! De èn kimegyek akár mi is a véleményetek. Iskolába már nem járok és nem is akarok. Van hová mennem vannak ott barátok is és vannak a palimnak ott testvérei, persze ő ott dolgozik már 3 éve szval nem éheznènk és lenne hol lakni. Az, hogy otthagy hülyeség hisz értem èl. Sokszor megcsaltam és nem bánja csak engem akar. Persze nem lenne munkahelyem de kit érdekel van aki eltart. :D
2015. ápr. 10. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!