Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért akarnak sokan olyan...

Miért akarnak sokan olyan országba költözni, aminek abszolút nem beszélik a nyelvét?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 13:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
mert azt hiszik, hogy ott kolbászból van a kerítés, és nekik lett megcsinálva. meg mert sokan azt hiszik, hogy még mindig ugyanúgy megcsinálhatják a szerencséjüket, mint 50 évvel ezelőtt.
2010. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
mert mernek lépni, a nyelvet meg hamar meglehet tanulni ha sokat beszélsz.. az meg hogy nincs róla papirod semmit se jelent, ahogy az se ha van róla..
2010. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Hozzánk is hányan jönnek, és milyen rosszul járnak, beletörik a nyelvük !

:D

2010. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Ezek az emberek általában semmilyen idegennyelvet nem beszélnek. Pont azért akarnak külföldre menni, mert abban reménykednek, hogy ott rosszabb képzettséggel/képességekkel is lehet megélhetést biztosító munkát szerezni. Ráadásul sokszor igazuk is van, mert míg nálunk segédmunkából legfeljebb vegetálni lehet, az erősebb gazdaságú országokban ha meggazdagodni nem is fognak belőle, de tisztességesen megélnek.
2010. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát igaza van annak is aki azt mondja hülyeség bele vágni,de én elöször 19 évesen úgy emntem ki au-pair lánynak amerikába, hogy alig makogtam angolul, a család türelmes volt és egy év alatt szuperül megtanultam.

Aztán pár évre rá megismerkedtem a férjemmel, és kiköltöztem hozzá németországba úgy hogy nem beszéltem a nyelvét, nekünk könnyü volt mert angolul beszéltünk, de másfél év kellett meddigre annyira beszéltem hogy eltudtam helyezkedni irodában.

2010. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Kint tényleg tisztességesebben meg tudnak élni ha kapnak munkát!

Egyébként ha kinn élnek tuti megtudják tanulni a nyelvet is!

2010. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja, meg tudják tanulni nagyon nagyjából..ezért van az, hogy sok magyar hiába él Amerikában 20 éve, még mindig nem tud normálisan angolul...
2010. jan. 9. 10:02
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
de figyelj már, kint él 20 éve és nem tud angolul, ezekszerint angol nélkül is boldogan megvan. mi a problémád? zavar az , hogy rengeteg ember megcsinálja kint a szerencséjét te meg nem mersz kimenni?
2010. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, mivel én is külföldön élek, de én megtanultam a nyelvet azelőtt, hogy ide jöttem volna. Ezért nem értem, hogy aki nem beszéli a nyelvet, hogy tud élni? Szerintem csak vegetálva.
2010. jan. 9. 13:17
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
igen, de ha ez akadályozza a munkájába vagy a munkakeresésbe, akkor előbb utóbb ez visszaüt és akkor meg csomagol azt jön haza :-))ha meg télleg úgy meg tud élni külföldön , hogy nem tud nyelvet akkor csak elismerésem :P előbb utóbb mindenki odakerül ahova való :-))
2010. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!