Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti megengedhettek magatoknak,...

Ti megengedhettek magatoknak, családotoknak idén egy nyaralást?

Figyelt kérdés
Itthon vagy külföldön? Mi sajnos nem. Annyira idegesít és elszomorít, hogy orrba-szájba ezt nyomatják a tévében, hogy Balaton,Horvát,Görög, Kanári szigetek stb. mintha legalábbis mindenkinek természetes lenne, hogy elmennek a nyáron 1-2 hétre. Szerintem nagyon sokan ezt nem engedhetik meg maguknak.
2013. júl. 10. 15:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Balatonra megyünk, majd Ausztriába és Olaszországba.


De a nyaralás nem csak az lehet, hogy az ember elutazik messzire, volt, hogy nekünk sem volt sok pénzünk, akkor otthon maradtunk, és elmentünk mindennap megnézni valamit a városban, vagy a közeli strandra. Merrefele laktok?

2013. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
68%
Sajnos most úgy tűnik mi sem.Tavaly jobban megengedhettük volna magunknak,de úgy döntöttünk inkább majd egy év múlva,több pénzből elmegyünk.De közbejöttek dolgok,így nem maradt már rá pénzünk.Talán szeptemberben előfordulhat,de nem biztos.Nekem is nagyon rosszul esik,de most még egy sátorozást sem engedhetünk meg magunknak.Ez van...Talán majd legközelebb.Beérem azzal,hogy áprilisban voltunk belföldön nászúton.
2013. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
48%

Mi eddig soha sem tudtunk elutazni nyaralni. 7 éve vagyunk egyutt a férjemmel és évente max. 1x-2x strandra mentunk 1 napra. Már 2-3 éve még oda sem voltunk, mert a legkozelebbi strand is 100 km-re van tolunk.


26N

2013. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
45%
Idén nem megyünk nyaralni, mert másra kell a pénz.És kettő együtt nem megy, de hiányzik az igazi kikapcsolódás.Egyre drágábbak a nyaralások.
2013. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
60%

Sajnos nem megyünk mi sem nyaralni, hisz anyagilag még szűkösebbek vagyunk mint gondoltuk!

Úgy terveztük hogy elmegyünk ide 100km-re Abádszalókra, 2éjszakára, sajnos ez sem jött be!


Nagyon igyekszünk hogy még augusztusba elkezdődjön a ház felépítése.


És még így is pénz hijján vagyunk!

El vagyok keseredve, de annak örülök hogy más el tud menni, mivel legalább élünk, és nem vagyunk még teljesen csődbe, és ez mindennél fontosabb :)

2013. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
6%

Ha nem érdekelné a családunkat a pénz, akkor most se neked írnék hanem valahol lubickolnék a román tengerbe pl.

Nálunk ezelőtt 5-10évvel voltak nagy nyaralások átlagosan 2hét volt, vagy ameddig tartott a pénz.

A balaton 4 tagú családnak is, egy kis kempingben pár száz ezer ft

A külföldi utak is kb 2-3x annyi


Anyuék is már túl vannak annyi úton, hogy semmi újdonságot nem találnak benne, én is mikor kicsi voltam utazás előtti napokban aludni se tudtam, most meg nem mennék már...

Én is felnőtt vagyok, kell a pénz későbbre, szóval nincsenek már rongyrázások

21/F

2013. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Mi idén párom szüleinél nyaralunk. Odamegyünk, elmegyünk fürdőbe, állatkertbe, stb...
2013. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Tatabányán vagyunk, itt sajnos nem sok minden van.
2013. júl. 10. 15:30
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Ugyan mi nem hasznos abban, ahogy leírtam, hogy mit lehet otthon csinálni? Vagy ennyire irigykedett valaki, amiért leírtam, hogy három helyre megyek utazni? Akkor elmondom, hogy idén már voltam Párizsban is, és ősszel egy hétre megyek Mexikóba is. Pontozz le, irigy kutya....
2013. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az én válaszom egész egyszerűen meg eltűnt egy szemvillanás alatt. O.O
2013. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!