Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazgassak, vagy maradjak a...

Utazgassak, vagy maradjak a szerelmem miatt?

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok a helyemben? Egy nagyszerű kapcsolatban vagyok egy tökéletes férfival. Most építkezik, és azt reméli, hogy én is odaköltözöm, ha készen lesz. De én úgy érzem, hogy még utazgatni szeretnék. Voltam már 1 évet Angliában, meg 2 hónapot Dél-Amerikában, de már egy ideje annyira belémköltözött az érzés, hogy nem volt elég. El szeretnék menni Új Zélandra, de oda minimum egy fél évre érdemes. Felvetettem a páromnak, de nagyon nem tetszett neki az ötlet, mert neki fix állása van (én még tanulok). Akkor azt is felvetettem, hogy akkor csak egy hónapra megyek, és ő jöjjön ki utánam 2 hétre (ő is szeretne Új Zélandra menni, ő már volt kint egyszer félévet), de ez az ötlet sem tetszett neki, mert két hétre nem érdemes (nagyon drága a rep.jegy). Most még nem aktuális az utazás nekem, de nem érzem fairnek, hogy megvárjam, míg adottak a feltételeim, és akkor rázúdítsam, hogy én akkor is kimegyek. Ti mit tennétek? Maradnátok az imádott férfival/nővel, úgy hogy közben éghetetlen vágy van bennetek, hogy elmenjetek a világ másik végére, vagy mennétek kockáztatva, hogy esetleg vége lesz az idilli kapcsolatnak?

2013. máj. 10. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj, világot látni isteni dolog és pont olyan, amit fiatalon ezerszer jobban élvez az ember, mint amikor jó esetben nyugdíjasként megteheti. Ha emiatt vége lesz, akkor nem annyira idilli a kapcsolat, mint aminek gondolod.
2013. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindenképp rávenném hogy jöjjön velem. Egyébként én olyan embert el sem tudok képzelni aki ne szeretne utazni, utazni a világ legjobb dolga.
2013. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!