Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmem nagyon önpusztító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem nagyon önpusztító életet él, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Szeretnék neki segíteni, hogy kimásszon ebből, mert nagyon szeretem, és minden vágyam, hogy ő lehessen a barátnőm. Még nem az, csak randizunk, azt mondta, hogy most nem érzi magában az erőt, hogy jó társ legyen.

Viszont biztos, hogy nagyon szerelmes belém, érzem és látom rajta.

Gyönyörű lány, kedves, okos, mindenben tökéletes.

És akkor itt jön a negatív oldala... egy ideje nagyon önpusztító életet él, éjszakánként 1-2 órát alszik összesen, másnap egész nap kávét meg energiaitalt iszik, egészen addig, amíg nem remeg tőle a keze, aztán délután/este jöhet az alkohol, meg az éjszakai élet, egészen hajnalig, amikor alszik 1-2 órát és kezdődik előlről az egész.

Mármint nem bulizni jár, hanem kocsmákba, vagy legtöbbször csak kiül valahova a haverjaival és ott iszogatnak.

Mikor velem van, akkor nem csinálja ezeket, de nem lehetek vele egész nap. Mit tehetnék? Nincs jogom beleszólni, mivel nem a barátnőm (mondjuk akkor se mondhatnám meg mit csináljon), de nem hiszem, hogy ez jó így neki. Egyébként tudom, hogy ezek nélkül is tud jókedvű lenni, mikor együtt vagyunk, akkor őszintén végigneveti az egészet, kedves, nyílt, barátságos, játékos... elképesztő személyisége van, akkor mégis minek van erre szüksége?

22 éves lányról van szó, és én is ilyen idős vagyok


2013. máj. 2. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
hát jah, nehéz az egyetemisták élete... :)
2013. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mégis minek van erre szüksége? Nyilván védeni, óvni szeretnéd, ha szerelmes vagy belé. Ha ezt nem érti meg, akkor elég buta, hiába kedves, aranyos és szép.
2013. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem kéne még csak egy dugásra se az ilyen nő. B@sssza el az életét, de nélkülem! Normális férfi ilyen nőt ott hagy mint eb a szharát.
2013. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nos, két lehetőség van:


1. Biztosan elveszíted, vagyis ő veszít el téged, mert ezt valószínűleg nem fogod sokáig bírni. Aztán szépen tönkreteszi az életét. Ezt el kellene kerülni.


2. Te vagy a férfi. Irányítsd. Keményen, határozottan (de szeretettel), mint a kőszikla. "Csapj" az asztalra, hogy márpedig nem iszik ezt azt, rendesen alszik, mert neked ő KELL, és nem akarod végignézni, ahogy tönkreteszi magát. Ha azt látja, hogy eléggé küzdesz érte és kitartóan dirigálsz neki (akkor is ha beszól, ha kikéri magának, ez mind csak teszt, vizsga), akkor egyszercsak belátja, hogy de tényleg kell neked, tényleg szereted, és akkor változtatni fog.


De hadd fogalmazzak úgy, hogy rohadtul kitartónak kell lenned. Rajtad múlik, hogy megmented-e az életét (minőségi és fizikai értelemben is), senki máson.

2013. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod kinek kéne ilyen "nő".

Amúgy meg el tudom képzelni, hányan kezelgetik a te kis "barátnődet".

2013. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felesleges mártírt csinálnod magadból,mert nem éri meg.Bármit teszel,úgyis ő dönt a saját életéről,és ha ő úgy határoz,hogy igenis az üveg után nyúl,az úgy is lesz.Csak akkor változtatna,ha úgy akarná,de mint látod,nem akarja.Szóval szerintem felejtős,idegileg kikészíti az embert egy ilyen pár.Tapasztalatból beszélek.
2013. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok. 6. is jól mondja. Amiért az ő tapasztalata ez lehetett, annak oka lehet az is, hogy ő nem volt elég kitartó, és az is, hogy súlyosabb volt a helyzet.


Valójában fel is adhatod már az elején, vagy küzdhetsz is érte, és a legrosszabb esetben úgy adod fel, hogy azért még megpróbáltad. Te dönthetsz erről.

2013. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is alkoholista idiótáért egy lépést se tennék. Annyi nő van ,mint égen a csillag. Igaz jó pár már kialudt (gyerekes anyukák, elvált nők, ilyen idióták, mint akikbe te szerelmes vagy), de fénylik még pár.


Oh de költői voltam...

2013. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!