Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi lesz a MÁV büntetés,...

Mennyi lesz a MÁV büntetés, ha 30 nap után fizetem be?

Figyelt kérdés

Megbüntettek,megkaptam a papírt,el is raktam szépen a tárcámba és úgy ahogy van ott is maradt.Most h rendet raktam találtam meg és kaptam a fejemhez h jézusom..:s

Ahogy számoltam már letelt a 30 nap,és arról nem írnak a papíron semmit,hogy utána mi van,mennyire nő a büntetés.A MÁV honlapon nem sok értelmeset találtam,lehet én kerestem rossz helyen.

Köszönöm a segítséget!



2012. máj. 21. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy pontosan ez hogyan van, engem eddig csak egyszer büntettek meg és amint kaptam papírt már másnap mentem is befizetni. Én olyat hallottam hogy először csak néhány ezerrel növelik meg a büntetést ha jól tudom, de nem vagyok biztos benne akkor még azzal plusz 15 nap haladékot kapsz hogy befizesd ha akkor sem perkálsz már a büntetés kétszeresét kell fizetned. Én ezt már régen hallottam nem tudom hogy most ez hogyan működik már de akkor még így volt tudtommal.
2012. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!