Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magassarkúban felmehetek a...

Magassarkúban felmehetek a repülőgépbe?

Figyelt kérdés
Vki azt mondta, nem lehet. Holnap utazom. Tapasztalat?
2011. nov. 1. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:

hogy ne lehetne, én sokszor utaztam magassrakuba.


de ami tuti hogy levetetik és átvilágítják.

Ferihegyen még ha lapos a talpa de hosszú szárú akkor is kötelezö levenni az átvilágításhoz.

a sarkában a magassarkuknak van egy fém ami nem engedi a sarok kitörését és ez tuti jelezne is, de ha nem jelez akkor is megnézik.

2011. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ava87 ***** válasza:
100%
Egészen nyugodtan vegyél magassarkút. Nem tudom, ki mondta ezt a hülyeséget, biztos nagyon okosnak akart tűnni.
2011. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ferihegyen általában levetetik, a többi európai városban pedig még sosem vetették le velem. de persze nyugodtan felveheted csak benne van a pakliban hogy amíg átmész a kapun addig levetetik.

ja és múltkor megkérdeztem hogy hogyhogy le kell venni miközben sehol máshol nem kell, erre a pasi azt mondta hogy a németek találták ki, amiben az a vicc hogy németországban élek és akárhova utazom itt sosem vetetik le :)

2011. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kényszerleszállást hajtanak végre és a csúszdán kell lecsúszni, akkor le kell venni. Ezt majd a repülés elején el is mondják, de lehet a fedélzeten rajtad.
2011. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

elsö vagyok,


én nagyrészt frankfurtból repülök és nekem itt mindig le kell vennem. múltkor a lapostalput is levetették. és a barátnömmel is levetteték.


de frankfurtba nagyon rendesek. elöbb átmész az átvizsgálon majd boxba küldenek, vagy leültetnek, oda megy a cipöért egy nö és vissza is hozza. annyira rendesek. mikor gyerekkel repültem addig szorakoztatták a gyereket is.


Ferihegyen karácsony után, lapostalpuban voltam, de még az átvizsgáláson sem engedtek át cipöben. iszonyat bunkók voltak. 3 hós babámmal egyedül voltam. babakocsi, babahordozo, kiscsomag, + direkt lapostalpu cipö. minden fel kellett tennem az átvizsgálóra, na de hova tegyem a gyereket addig míg leveszem a cipömet mert ezt már ezek után közölték velem. és még zacsit a lábamra se attak, a hideg koszos kövön kellett gyerekkel a kezembe levenni és felvenni a cipömet.

ferihegyen mindig negatív élményem van.

2011. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! :)))
2011. nov. 1. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 18:45

Gyereket odaadod valakinek, 5 perc állástól meg nem fogsz megfagyni. Ez legyen a legnagyobb gondod.

2011. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
velem sosem bunkóznak ferihegyen, amúgy meg amíg átsétálok a kapun az kb 5 másodperc aztán már jön is a cipőm tehát azt az egy percet kibírom zokniban vagy mezízláb is akár. tőlem kérdezték néhányszor hogy kérek e "zacskót" de több idő felvenni meg utána levenni mint simán átsétálni.
2011. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!