Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Dobogókőn van szép sétaút,...

Dobogókőn van szép sétaút, ami kosztüm+magassarkúban járható?

Figyelt kérdés
Céges rendezvényünk lesz Dobogókőn, ahová persze elegánsan (kosztüm, magassarkú) öltözöm. De mivel úgy tudom, nagyon szép a környék, szeretnék sétálni egyet a hosszú szünet alatt. Van ott olyan sétaút, ahol elindulhatok ilyen ruhában, vagy ha ki akarok menni, ahhoz váltás ruha kell? Ha nem nagyon muszáj, nem akarok plusz cuccot vinni meg öltözködni.
2010. ápr. 23. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen váltás ruha kell, ha sétálni akarsz.
2010. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem a kérdést, hogy szoktam én ilyen ruhában, cipőben nagyokat sétálni. Csak akkor van gond, csak ha nincs rendes út. Szóval úgy képzeljem el, hogy arrafelé csak hegymászós túrautak vannak, semmi kényelmesebb? :S
2010. ápr. 23. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég voltam, és azt tapasztaltam, hogy az utakat leszórták ilyen nagyszemű kaviccsal/kővel. Szerintem ez nem tesz sok jót a magassarkúdnak... mi babakocsit toltunk rajta, de szegény gyerekemnek majd' leesett a feje. Persze nem jártunk be minden utat, csak a kilátók környékét. Nem tudom, a másik irányban milyen a helyzet.

(egy lapostalpú cipőt, -ami még nem gáz a kösztümöddel-, dobj be a kocsiba, és valószínűleg elég, ha azt lecseréled)

2010. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!