Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Járható-e magassarkúban a...

Járható-e magassarkúban a vácrátóti arborétum?

Figyelt kérdés
A vácrátóti arborétumba készülünk kirándulni. Milyen terepre számítsak, milyen cipőt vehetek fel? Sima utak, amire magassarkú is OK, mint pl. a Városligetben? Vagy inkább olyasmi mint egy hegyi túra?
2009. szept. 23. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha kirándulni készültök, akkor ahhoz kiránduló cipőt (lapossarkú, kényelmes) és kiránduló ruházatot (nadrág, póló, pulóver, széldzseki) vegyél fel!
2009. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, ha erdőbe, hegyekbe mennénk és egész nap gyalogolnánk akkor ez egyértelmű lenne. De nem tudom, hogy ez az arborétum is ilyesmi, vagy úgy lehet sétálni benne, mint egy parkban. Mert pl. a Városligetbe simán mehet az ember lánya magassarkúban is. Szóval a kérdésemet konkrétan a vácrátóti arborétumra értettem! Ott milyen a terep?
2009. szept. 23. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tűsarkúban nagyon fog fájni a lábad, nem sík terepen kell gyalogolni, ráadásul nagy területen. Kirándulásra edzőcipőt vegyél fel. Vácrátót nem közpark, mint a Városliget.
2009. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vigyél váltócipőt, a kapunál átcseréled és kész.
2009. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Akkor úgy vegyem, hogy a kapun belül nincsenek kiépítve az utak, hanem sáros vagy köves talajon kell menni?
2009. szept. 23. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak szilárd burkolatú utak, de onnan a növények 10 százalékát sem fogod látni. Ha kiváncsi vagy a különlegességekre, kényelmes sportcipőben menjél, ha csak egy jót sétálni szép környezetben, akkor jó a magassarkú is.

Egyébként tényleg az a legjobb, ha átcseréled.

2009. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De legalább a randi fog jól sikerülni :-) :-)
2009. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, most már tudom hogy mire számítsak. Ott lesz nálam egy lapos váltócipellő, biztos ami biztos! :)
2009. szept. 24. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!