Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol voltatok/hova mentek idén...

Hol voltatok/hova mentek idén nyaralni? Sok választ! : )

Figyelt kérdés
Meséljetek részletesen, hogy milyen volt! :)
2011. aug. 5. 19:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
58%
Én sehol nem voltam! Anyagi gondok miatt! De hátha jobb lesz a helyzet, és majd bepótolom ősszel valami kis kirándulás formájában! Rem. nem gond, hogy írtam, pedig nem is voltam nyaralni! Te? Hol voltál?
2011. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%

nekem nem volt idén rendes nyaralásom... :-( mert családdal nem lehet összeegyeztetni hogy mindenkinek jó legyen

ezért velük csak egy hétvégét voltunk /péntek délutántol vasárnap délelőttig/ ott csak kirándultunk mert eléggé rossz idő volt

mivel szüleim dolgoznak így nem nagyon érnek rá

én sporttáborokba vettem/veszek észt ezen a nyáron inkább

voltunk 2naposon Balatonon /egyik reggel mentünk másnap este jöttünk/ itt edzettünk 2-2t este meg kalandparkba mentünk ez szupi volt:D

voltunk berényben az is rohadt jo volt ott 2-3 edzés volt egy nap közte programok 1 nap lementünk strandra is...

meg most lesz majd helyben egy 5 napos...

a maradék nap mikor nincs program akkor tanulok mert angolbol előrehozottazok májusban illetve utána majd nyelvvizsgáznom kéne...

2011. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
3 hétig voltam New Yorkban a barátnőmmel, a télen pedig ha időm engedi akkor irány Thaiföld két hétre.
2011. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
68%

Én barátnőmnél a medencébe :D xd

Még strandon se voltunk a rossz idő miatt :S

2011. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
83%

Én soha sehol se voltam sehová nyaralni de még táborba se.(nincs pénz)


L/15

2011. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
68%
Itthon "nyaraltam". Élvezetes volt nagyon. Befőttek garmadája, sárgabarack lekvárral teli kamrapolc, télen is emlékezni fogok rá. Tegnap este meg majdnem elszállt a házunk egy részeges disznó miatt, aki főzni akart, de közben megszomjazott és otthagyta az edényt a gázon ő meg elballagott a szomszédos kocsmába. 5 óra múlva hozták haza, amikor már hömpölygött a füst a lakásából és a lépcsőházból.
2011. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Jövő hét szombaton megyünk Balatonmáriafürdőre a párommal egy hétre és nagyon remélem, hogy a keddi lehűlés után addigra tényleg 26 fok lesz ahogy írják!


Mi már voltunk itt tavaly és nagyon jól éreztük magunkat, egy egész nyaraló (5 személyes) csak a kettőnké volt, szerencsére nagyon olcsó áron találtuk. A másik utcában szabadstrand és 2 házzal arrébb disco található. De a lényeg, hogy végre kettesben leszünk mindentől és mindenkitől távol. Még az időjárás javulásában reménykedem, ha ebben is szerencsénk lesz akkor nagyon boldogok leszünk. :)


A részleteket majd aug. 20 után tudom elmesélni, ha érdekel. :)

2011. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
100%
Ausztria Berlin Praga Budapest :D
2011. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
53%
Voltan barátnőmmel a Bosnyák téren. Egész jó volt.
2011. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Erdély, Felvidék, főként várromok és kastélyok megismerése, bejárása. Jó volt. Inkább csak egynapos kirándulásokra megyünk, de össze-vissza mindenfelé. :)
2011. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!