Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Eddig milyen helyeken voltatok...

Eddig milyen helyeken voltatok nyaralni? Mi a legjobb nyaralásotok helyszíne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 18:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Voltunk már Tihanyban, itt nagyon jó volt. Alsóörsön, Balatonlellén, Nagyatádon, szintén elég kellemes nyaralás volt. Balatonszárszó és Eger volt a legnegatívabb, és a legszuperebb hely Zalakaros volt.
2010. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Balatonvilágoson, Fonyódon, Siófokon, Gyenesdiáson, külföldön Olaszországban Riminiben, és Horvátországban Sutivanban.

De ami a primet vitte az itthon Gyenesdiás, külföldön pedig Rimini volt.

2010. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Amúgy egyaránt gondoltam belföldre és külföldre is :)

2010. júl. 2. 19:11
 4/12 anonim válasza:

Sok helyen megfordultunk, de a közelben Ausztriában éreztük a legjobban magunkat mindig, legyen az síelés vagy tóparti nyaralás. Sajnos nem olcsó.


Messzebbi célpontok közül mint városi célpont Párizst és Koppenhágát szerettük nagyon. Ontario maradandó élmény még.


Tenger, napsütés jellegű nyaralásnál talán nem volt szerencsénk, ott annyira egyik sem volt emlékezetes, hogy visszagondolva elájuljak tőle.


Belföldön Balatonfüred és Gyula amire mindig jó szívvel gondolok vissza. Tihany is gyönyörű és a Balatonfelvidék is felejthetetlen.


Székelyföldön az emberek és a természet miatt nagyon jó, de ez tudom hogy sok embernek nem elég, így nekik ez nem jön be.

2010. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. júl. 2. 22:47
 6/12 csa by válasza:
Montenegro!Gyönyörű,barátságos,történelmi,az árak és az árúk magyarországiak!Már most indulnék vissza!
2010. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sokfele voltam mar, de a legeslegjobb Portugalia volt. Ez volt az elso hely, ahova ugy mentem, hogy mindent magamnak szerveztem meg. Es jol sikerult. Szerencsesen megjartuk es sok szepet lattunk.
2010. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is :)
2010. júl. 3. 14:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Itthon nyaralás nekem csak a Balatonon volt, viszont oda minden évben megyünk, mert nagyon szeretjük.


Külföldön pedig voltam már Angliában kétszer (sok városban), Franciaországban háromszor (Párizs + Disneyland), Brüsszel kétszer, Bécs, Szlovákia sítáborok, Olaszország 2x (Rimini + Lido di Jesolo), Görögország 2x (Paralia + Stavros), és egyszer voltunk a Maldív-szigeteken.


A legjobb a Maldív-szigetek voltak, imádtam minden másodpercét.

2010. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. júl. 4. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!