Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire fontos/nem fontos...

Mennyire fontos/nem fontos nektek a nyaralás? Mit vagytok hajlandóak/nem hajlandóak feláldozni érte?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos számomra! Egész évben kőkeményen dolgozom, így évente legalább egyszer két hétre el kell hogy menjek tengerpartra. Néha pedig belefér egy téli síelés is, de az nem mindig. A nyári nyaralásra mindig kell hogy maradjon.
2011. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is fontos, mert hiány érzetem lesz ha nem megyek például külföldre egy évig, erre mindig van keret, mert nekem az élmények fontosabbak a tárgyi javaknál.

Nem költök hülyeségekre, smink, ruha, (majd ha nyaralok, veszek valamit emlékbe)

2011. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem egyáltalán nem fontos, az elmúlt 10 évben 2x ha nyaraltam. Nem úgy neveltek, gyerekkoromban sem voltunk gyakran nyaralni, így nem is szoktam hozzá.

Idén a barátom menni akar, de nekem nincs hozzá nagy kedvem, egy gond a szervezés, az itthoniak irigykednek, rosszindulatúskodnak és egy halom pénz elmegy, amit lakásfelújításra is költhetnék... azért remélem jó lesz. A kapcsolatunkra úgyis ráfér.

2011. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Fontos de ha nincs ra penz akkor a kozelben elintezzuk olcson. Nem aldoznek fel semmit erte. Egy hetvegi kiruccanas massage terapiaval is nagyon pihenteto lehet. Ezt tobbszor is csinaltuk amikor nem tudtunk hetekig elmenni. Mar 5 eve nem nyaraltam de hosszu hetvegeken lementunk pihenni. Ezt mindig meg lehet oldani.
2011. júl. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nagyon jót tesz, ha legalább félévente pár napot csak a családdal vagy a párommal kettesben tudunk lenni vmi olyan helyen, ami kiszakít a napi rutinból. Utazni meg jó és izgalmas. De ez a kettô nem feltétlenül ugyanaz...

Fontosabbnak tartom a hosszú távú anyagi biztonságot, nyaralásra, utazásra erômön felül sosem áldoznék. Nem is tudnám jól érezni magam, ha ott lebeg felettem, hogy mi lesz, ha lejár a felhôtlen 1-2 hét.

2011. júl. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én már 3 éve nem voltam nyaralni, mivel mindig akkor megyünk, amikor nekem már elkezdődik az alapozás a következő szezonra. (kézilabdázom) bár nincs megtiltva hogy olyankor nyaraljunk, én mégis inkább edzek és itthon vagyok egyedül, föláldozom a nyaralást
2011. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nagyon fontos a nyaralás. Én megyek mindig a mamához is akkor unokatesóimhoz, rokonokhoz. Számomra az is nyaralás. Meg megyünk persze a családdal is. :)

14/l

2012. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!