Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Isztambulba vagy Velencébe...

Isztambulba vagy Velencébe mennétek inkább a helyemben? Miért? Sok választ!

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok dönteni, mindkét hely nagyon vonz más-más miatt.:) 3-4 napos városnézés lenne mindkettő. Szerintetek?
2011. ápr. 25. 11:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: az irigy véleményedre nem vagyok kíváncsi. Megdolgozunk a pénzért, amit erre költünk és spórolunk is rá rendesen, mert imádunk utazni. Van, aki iszik, van aki dohányzik, van, aki shoppingol, bulizik örökké. Mi utazunk.És de, képzeld, választanunk kell, mert keret az egyikre van.

A többieknek köszönöm szépen a választ!

2011. ápr. 30. 00:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is Iszambult mondanám! Velence csodálatos, de ahogy a többiek is modták oda talán másokor is lesz alkalmad elmenni, pl összekötve egy tengerparti nyaralással (mi is úgy voltunk pár éve Jesoloba és 1 nap kirándultunk Velencébe)
2011. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Voltam Velencébe, gyönyörű, eszméletlen gyönyörű hely, és az az olasz hangulat, és az az olasz beszéd és temperamentum:) nagyon jó volt, viszont kicsit büdös a víz. Isztambulban pedig még nem jártam, tudom nem segítettem, de kitudja:)
2011. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Isztambul! Isztambul! Isztambul! Mindkettő nagyon szép, de Isztambul sokkal szebb és több a látnivaló!
2011. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!